Une Nuit A Doha

Stephane Humbert Lucas Stephane Humbert Lucas

Nowy produkt

Nowy Une Nuit A Doha Rozszerz
  • próbka 0,5 mL
  • 50 mL (woda perfumowana)

735,00 zł

brutto

SHL Une Nuit A Doha

Une Nuit a Doha

 

"Letnia noc w Doha"

Une Nuit a Doha to ciepły, smakowity zapach oparty na nucie nieśmiertelników i brązowego cukru. Rozpoczyna się karmelizowanymi cytrusami i imbirem, które kojarzą się z arabskimi łakociami. Później nabiera gładkości i pachnie jak ciepłe powietrze w letni wieczór.

Wanilia i kocanki nadają mi drzewności, ale jednocześnie grają w bardzo niestandardowy, szalenie przyjemny sposób. Odrobina tytoniu sprawia, że kompozycja jest odbierana jako pełna i wielowymiarowa.

Nuty: brązowy cukier, tytoń, imbir, nieśmiertelnik, wetiwer, anyż, mandarynka, wanilia

Twórca: Stephane Humbert Lucas

Brak przewoźników dla tego produktu.

Stephane Humbert Lucas Paris
Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,w 2023 roku mija 10. rocznica powstania marki Stephane Humbert Lucas Paris. Od samego początku zapachy te są synonimem luksusu, kunsztu perfumeryjnego i najwyższej jakości składników pochodzenie naturalnego.
To wszystko sprawia, że firma stawia bardzo wysokie wymagania swoim partnerom i zdobycie oficjalnej autoryzacji dla perfumerii jest procesem żmudnym i skomplikowanym. Tym bardziej cieszę się, że Impressium jest obecnie jedyną perfumerią w Polsce, która zdobyła taką autoryzację.A same zapachy to bajka! Stephane - malarz, perfumiarz i synestetyk - wykorzystuje kolory i faktury, aby przetłumaczyć je na język aromatów. Pracuje głównie na esencjach drzewnych, żywicach, ambrze (w tym naturalnej!), przyprawach, ale nie brakuje w jego kompozycjach też składników totalnie zaskakujących jak rumianek, mango czy whisky. Przy tym wszystkim nie są to perfumy kontrowersyjne lub odpychające.


Są tajemnicze, niezwykłe i porażająco piękne. Kocankowa baza w Une Nuit a Doha czy puszyste mango w God of Fire to klasa sama w sobie i naprawdę trudno się nimi nie zachwycać!