Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,

w Impressium istnieje możliwość poznania zapachów przed zakupem w formie próbki. W perfumeriach stacjonarnych dostępne są też testery. 

Gorąca prośba i serdeczny apel o dokonywanie płatności, tylko wtedy kiedy są Państwo absolutnie pewni, że nie będą korzystać z prawa do odstąpienia od umowy po przygotowaniu i wysłaniu przesyłki.

Jeśli z jakichś powodów nie mogą Państwo poznać zapachu, to proszę nie kupować go w ciemno, bo nigdy nie mają Państwo 100% gwarancji, że będzie dla Państwa odpowiedni.

Z góry dziękuję, Marcin Budzyk-Wermiński

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

BARDZO proszę o korzystanie z testerów/próbek, które są dostępne w sklepach stacjonarnych i ONLINE


Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. W przypadku perfum zawsze umożliwiamy wypróbowanie produktu na miejscu w perfumerii lub zakup próbki przez internet, aby decyzja o zakupie była przemyślana.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia wysłanego na adres:

Marcin Budzyk-Wermiński

Nez de Luxe Marcin Budzyk Perfumeria Impressium

ul. Piotrkowska 243/2U, 90-456 Łódź.


Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy.

Proszę odesłać lub przekazać rzecz wraz z paragonem fiskalnym na adres:


Nez de Luxe Marcin Budzyk Perfumeria Impressium
ul. Piotrkowska 243/2U, 90-456 Łódź

niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Prawo odstąpienia nie przysługuje w odniesieniu do próbek przygotowanych przez nas na Państwa życzenie (na podstawie art. 38 ust. 2 ustawy o prawach konsumenta)
oraz kosmetyków dostarczonych Państwu w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli ich opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu (na podstawie art. 38 ust. 5 ustawy o prawach konsumenta). Ograniczenie to wynika ze względów higienicznych i
ochrony zdrowia.

Zwrot produktu możliwy jest tylko, jeśli towarzyszy mu zwrot wszystkich otrzymanych bezpłatnie prezentów w stanie nienaruszonym (próbki i inne).

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania