Soleil de Jeddah Afterglow
Soleil de Jeddah Afterglow

Soleil de Jeddah Afterglow

SHL SDJG
Na stanie
1 145,00 zł
Brutto
Rozmiar
  • próbka 0,5 mL
  • 50 mL (woda perfumowana)

Dostawa rozpoczyna się od

Do darmowej dostawy brakuje 280,00 zł, darmowa dostawa obowiązuje od 280,00 zł.
 

SHL Soleil de Jeddah Afterglow

Soleil de Jeddah Afterglow

Słońce zaszło już za horyzont. Niebo płonie, a ocean burzy się wzniośle. Szum fal towarzyszy kochankom nad brzegiem wody, a myśli gubią się w snach o wieczności.

Afterglow to kompozycja kadzidlana, drzewna i niezwykła. Do bogatej formuły klasyka przemycono tu tony żywic i orchidei, lecz oficjalny opis nie oddaje tego, jak pachną te perfumy. W praktyce mają w sobie coś mrocznego, suchego, jakby świeżo zgaszone drewno, w którym obok drzazg palą się też maleńkie krople żywicy. Stephane Humbert Lucas zatrzymał ten moment, kiedy drewno tli się, ale już nie płonie, a jednocześnie wciąż jest gorące... Do tego dochodzi, oczywiście, cała misterna konstrukcja Soleil de Jeddah.

Nuty: rumianek, bergamotka, kadzidło (olibanum), mirra, orchidea, ambra, irys, styraks, benzoin, wetiwer, wanilia

Twórca: Stephane Humbert Lucas

Stephane Humbert Lucas Paris

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,

w 2023 roku mija 10. rocznica powstania marki Stephane Humbert Lucas Paris. Od samego początku zapachy te są synonimem luksusu, kunsztu perfumeryjnego i najwyższej jakości składników pochodzenie naturalnego.

To wszystko sprawia, że firma stawia bardzo wysokie wymagania swoim partnerom i zdobycie oficjalnej autoryzacji dla perfumerii jest procesem żmudnym i skomplikowanym. Tym bardziej cieszę się, że Impressium jest obecnie jedyną perfumerią w Polsce, która zdobyła taką autoryzację.

A same zapachy to bajka! Stephane - malarz, perfumiarz i synestetyk - wykorzystuje kolory i faktury, aby przetłumaczyć je na język aromatów. Pracuje głównie na esencjach drzewnych, żywicach, ambrze (w tym naturalnej!), przyprawach, ale nie brakuje w jego kompozycjach też składników totalnie zaskakujących jak rumianek, mango czy whisky. Przy tym wszystkim nie są to perfumy kontrowersyjne lub odpychające.

Są tajemnicze, niezwykłe i porażająco piękne. Kocankowa baza w Une Nuit a Doha czy puszyste mango w God of Fire to klasa sama w sobie i naprawdę trudno się nimi nie zachwycać!

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

15 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania