Venom Incarnat

Stephane Humbert Lucas Stephane Humbert Lucas

Nowy produkt

Nowy Venom Incarnat Rozszerz

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  • próbka 0,5 mL
  • 50 mL (woda perfumowana)

915,00 zł

brutto

27.08-30.10 - do każdego zakupionego produktu Stephane Humbert Lucas dołączymy zestaw 7 innych próbek tej marki

SHL Venom Incarnat

Venom Incarnat

Venom Incarnat to wspaniały eliksir miłosny stworzony, aby ulec pokusie.

Mistyczny, urzekający i fascynujący eliksir, który podbije serce upragnionej osoby niczym pyszna trucizna namiętnego pocałunku.

Jego czerwony kolor ma imitować subtelną mieszankę jadu, truskawki i atmosfery glamour, a zapach to afrodyzjak w sercu skórzanej i wyrafinowanej ambry.

Kompozycja jest niepodobna do żadnych innych perfum dostępnych na rynku. Łączy woń truskawki i karmelu na kanwie skóry i ambry. Przedstawia cierpką jeżynę i liście maliny. Jednocześnie rzuca w nos ciepłem cynamonu i tonki... Uzależnia i zachwyca.

Nuty: karmel, poziomka, truskawka, jeżyna, cynamon, cedr, ambra, skóra, czarna wanilia, bób tonka

Twórca: Stephane Humbert Lucas

Brak przewoźników dla tego produktu.

Stephane Humbert Lucas Paris
Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,w 2023 roku mija 10. rocznica powstania marki Stephane Humbert Lucas Paris. Od samego początku zapachy te są synonimem luksusu, kunsztu perfumeryjnego i najwyższej jakości składników pochodzenie naturalnego.
To wszystko sprawia, że firma stawia bardzo wysokie wymagania swoim partnerom i zdobycie oficjalnej autoryzacji dla perfumerii jest procesem żmudnym i skomplikowanym. Tym bardziej cieszę się, że Impressium jest obecnie jedyną perfumerią w Polsce, która zdobyła taką autoryzację.A same zapachy to bajka! Stephane - malarz, perfumiarz i synestetyk - wykorzystuje kolory i faktury, aby przetłumaczyć je na język aromatów. Pracuje głównie na esencjach drzewnych, żywicach, ambrze (w tym naturalnej!), przyprawach, ale nie brakuje w jego kompozycjach też składników totalnie zaskakujących jak rumianek, mango czy whisky. Przy tym wszystkim nie są to perfumy kontrowersyjne lub odpychające.


Są tajemnicze, niezwykłe i porażająco piękne. Kocankowa baza w Une Nuit a Doha czy puszyste mango w God of Fire to klasa sama w sobie i naprawdę trudno się nimi nie zachwycać!