Mortal Skin

Stephane Humbert Lucas Stephane Humbert Lucas

Nowy produkt

Nowy Mortal Skin Rozszerz
  • próbka 0,5 mL
  • 50 mL (woda perfumowana)

915,00 zł

brutto

SHL Mortal Skin

Mortal Skin

To perfumy inspirowane sztuką uwodzenia i pogonią węża za ofiarą, zagraną w trzech aktach.

Uroczy, elegancki, tajemniczy wąż, tak majestatycznie przedstawiony na butelce, powoli zbliża się do swojej ofiary i hipnotyzuje ją diamentowymi oczami oraz zapierającą dech w piersiach charyzmą.

Jego pragnienie jest żywe, w powietrzu wisi niebezpieczeństwo, które jednocześnie uwodzi.

 

Następnie wąż podnosi swoją głowę, by uderzyć w oka mgnieniu. Wówczas jego czarny jad rozprzestrzenia się w ciele ofiary. Duszący upał miesza się z lodowatym zimnem i paraliżuje ofiarę.

Wciągające i uzależniające perfumy Mortal Skin mają nas całkowicie w swoim uścisku.

To frapujące połączenie drewna sandałowego z żywicą opoponaks, czarną jeżyną i drogocennym absolutem irysa.

 

Nuty: szafran, kardamon, drewno sandałowe, opoponaks, irys, labdanum, piżmo, ambra

Twórca: Stephane Humbert Lucas

Brak przewoźników dla tego produktu.

Stephane Humbert Lucas Paris
Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,w 2023 roku mija 10. rocznica powstania marki Stephane Humbert Lucas Paris. Od samego początku zapachy te są synonimem luksusu, kunsztu perfumeryjnego i najwyższej jakości składników pochodzenie naturalnego.
To wszystko sprawia, że firma stawia bardzo wysokie wymagania swoim partnerom i zdobycie oficjalnej autoryzacji dla perfumerii jest procesem żmudnym i skomplikowanym. Tym bardziej cieszę się, że Impressium jest obecnie jedyną perfumerią w Polsce, która zdobyła taką autoryzację.A same zapachy to bajka! Stephane - malarz, perfumiarz i synestetyk - wykorzystuje kolory i faktury, aby przetłumaczyć je na język aromatów. Pracuje głównie na esencjach drzewnych, żywicach, ambrze (w tym naturalnej!), przyprawach, ale nie brakuje w jego kompozycjach też składników totalnie zaskakujących jak rumianek, mango czy whisky. Przy tym wszystkim nie są to perfumy kontrowersyjne lub odpychające.


Są tajemnicze, niezwykłe i porażająco piękne. Kocankowa baza w Une Nuit a Doha czy puszyste mango w God of Fire to klasa sama w sobie i naprawdę trudno się nimi nie zachwycać!