Lady White Snake
Lady White Snake

Lady White Snake

SHL LWS
Na stanie
915,00 zł
Brutto
Rozmiar
  • próbka 0,5 mL
  • 50 mL (woda perfumowana)

Dostawa rozpoczyna się od

Do darmowej dostawy brakuje 280,00 zł, darmowa dostawa obowiązuje od 280,00 zł.
 

SHL Lady White Snake

Lady White Snake

Chińska legenda głosi, że Bogini Wężów medytowała przez tysiące lat, aby okiełznąć energię wszechświata i przybrać postać kobiety. Potężna i nieśmiertelna bogini pożądała bowiem jednej, jedynej rzeczy, której nie miała - ludzkiej miłości.

Lady White Snake to zmysłowy bukiet białych kwiatów. Zaskakuje złożonością i przypomina kwitnący ogród w sercu Zakazanego Miasta - tajemniczy, niedostępny, bogaty. Do kreacji tej kompozycji wykorzystano nowatorski absolut z młodych, niedojrzałych tuberoz. Z tego powodu perfumy są bardziej świetliste i zielone w początkowych fazach. Z czasem nabierają otulającego ciepła za sprawą akordu skóry i słonecznego kwiatu pomarańczy.

Nuty: mandarynka, kwiat pomarańczy, magnolia, tuberoza, kapryfolium, skóra, ambra, piżmo, magnolia

Twórca: Stephane Humbert Lucas

Stephane Humbert Lucas Paris

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,

w 2023 roku mija 10. rocznica powstania marki Stephane Humbert Lucas Paris. Od samego początku zapachy te są synonimem luksusu, kunsztu perfumeryjnego i najwyższej jakości składników pochodzenie naturalnego.

To wszystko sprawia, że firma stawia bardzo wysokie wymagania swoim partnerom i zdobycie oficjalnej autoryzacji dla perfumerii jest procesem żmudnym i skomplikowanym. Tym bardziej cieszę się, że Impressium jest obecnie jedyną perfumerią w Polsce, która zdobyła taką autoryzację.

A same zapachy to bajka! Stephane - malarz, perfumiarz i synestetyk - wykorzystuje kolory i faktury, aby przetłumaczyć je na język aromatów. Pracuje głównie na esencjach drzewnych, żywicach, ambrze (w tym naturalnej!), przyprawach, ale nie brakuje w jego kompozycjach też składników totalnie zaskakujących jak rumianek, mango czy whisky. Przy tym wszystkim nie są to perfumy kontrowersyjne lub odpychające.

Są tajemnicze, niezwykłe i porażająco piękne. Kocankowa baza w Une Nuit a Doha czy puszyste mango w God of Fire to klasa sama w sobie i naprawdę trudno się nimi nie zachwycać!

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

15 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania