Perfumeria Impressium

Impressium to pierwsza w Polsce perfumeria niszowa poświęcona w 100% zapachom. Nie znajdą Państwo u nas żadnych kosmetyków pielęgnacyjnych, ani produktów do makijażu.

To miejsce, w którym zapach jest meritum, i w którym jest traktowany jako prawdziwe dzieło sztuki.

W naszej ofercie znaleźć można perfumy dostępne nie tylko w najlepszych i najbardziej luksusowych butikach i domach towarowych na świecie, ale też takie, które sprzedawane są w małych, kameralnych perfumeriach na uboczu głównych arterii handlowych Nowego Jorku czy Paryża.

Każdy z zapachów oferowanych w Impressium wyróżnia się historią, jakością składników i kunsztem ich połączenia. Uwodzi. Zaskakuje. Żyje.

Za logo Impressium obraliśmy znak pauzy zapisany na pięciolinii. Symbolizuje on ideę "slow life", czyli przeciwstawianie się pędzącemu światu i delektowanie doznaniami niesionymi przez nasze zmysły. Równie ważnym przekazem jest połączenie zapachu z muzyką, która jest siostrzaną muzą perfum. Obie ze sztuk opisujemy przecież podobnymi słowami: "akord", "nuta", "ton". Podobne niosą też emocje.

Tym sposobem dochodzimy do historii niezwykłego miejsca, w którym powstało Impressium. To dawny warsztat tkacki na ulicy Piotrkowskiej, w którym połączyły się ścieżki opery, filharmonii, perfum i teatru, oraz dzieje czterech wielkich kultur i narodów: Polaków, Niemców, Żydów i Rosjan. Więcej przeczytają Państwo o nim w części pod tytułem "Kamienica Gottlieba Beera".

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania