Ballerina No. 1

Les Parfums de Rosine Les Parfums de Rosine

Nowy produkt

Nowy Ballerina No. 1 Rozszerz
  • próbka 1 mL
  • 50 mL (woda perfumowana)
  • 100 mL (woda perfumowana)

498,00 zł

brutto

Ballerina No. 1

Dzieło Dephine Lebeau stworzone pod przewodem Marie Helene Rogeon jest odą do entuzjazmu i energii. Aby uchwycić te dwie cechy, połączono tu brzoskwinię i gruszkę, a różę otoczono frezją i piwonią. W takim otoczeniu królowa kwiatów zachwyca swoją wielowymiarowością i idealnie oddaje ideę kompozycji.

Dzięki temu Ballerina No. 1 zyskała frywolność, zalotność i piękno. Jest to przy tym kompozycja świetlista i lekko słodka. Charakterystyczną cechą pozostaje mleczność bazy, która kojarzy się z przytulnością. Efekt ten potęguje drewno sandałowe i fiołek.

Kompozycja jest podobna do rozkwitającego kwiatu. Otwarcie złożone z brzoskwini i gruszki zaskakuje z iście kocią gracją. Jest musujące, wielobarwne, orzeźwiające. Róża i piwonia - serce kompozycji, łagodnie rozwijają swoje delikatne, pastelowe płatki, jak spódnica tancerki. W bazie zapachu, mlecznobiała woalka otula skórę i nadaje jej transparentnych barw porcelanowej figurki.

Nuty: róża, frezja, piwonia, fiołek, drewno sandałowe, brzoskwinia, gruszka, bergamotka, wanilia

Twórca: Deplhine Lebeau

Brak przewoźników dla tego produktu.

Les Parfums de Rosine


Les Parfums de Rosine


Marie Helene Rogeon pochodziła z rodziny o długich perfumeryjnych tradycjach. Jej dziadek - Louis Panafieu - stworzył autorską Eau de Cologne dla Napoleona III oraz słynną wtedy Pommade des Mousquetaires.
W jej kreacjach próżno jednak szukać nawiązań do minionych epok, choć kompozycje spod szyldu Les Parfums de Rosine są niezwykle różnorodne - łączy je jednak róża, która występuje w każdych perfumach. I, co oczywiste, wykorzystuje się tu naturalny absolut z płatków oraz esencję (olejek).Nas ujęła przede wszystkim kolekcja Ballerina, której pięć pozycji z przyjemnością prezentujemy na półkach Impressium. To perfumy niezwykle współczesne, piękne i kobiece. Zaskakują swoją grą, choć jednocześnie pozostają rozkoszne i przyjazne w odbiorze.Les Parfums de Rosine perfumy butik