Ballerina No. 1
Ballerina No. 1

Ballerina No. 1

Na stanie
528,00 zł
Brutto
Rozmiar
  • próbka 0,5 mL
  • 50 mL (woda perfumowana)
  • 100 mL (woda perfumowana)

Dostawa rozpoczyna się od

Do darmowej dostawy brakuje 280,00 zł, darmowa dostawa obowiązuje od 280,00 zł.
 

Ballerina No. 1

Dzieło Dephine Lebeau stworzone pod przewodem Marie Helene Rogeon jest odą do entuzjazmu i energii. Aby uchwycić te dwie cechy, połączono tu brzoskwinię i gruszkę, a różę otoczono frezją i piwonią. W takim otoczeniu królowa kwiatów zachwyca swoją wielowymiarowością i idealnie oddaje ideę kompozycji.

Dzięki temu Ballerina No. 1 zyskała frywolność, zalotność i piękno. Jest to przy tym kompozycja świetlista i lekko słodka. Charakterystyczną cechą pozostaje mleczność bazy, która kojarzy się z przytulnością. Efekt ten potęguje drewno sandałowe i fiołek.

Kompozycja jest podobna do rozkwitającego kwiatu. Otwarcie złożone z brzoskwini i gruszki zaskakuje z iście kocią gracją. Jest musujące, wielobarwne, orzeźwiające. Róża i piwonia - serce kompozycji, łagodnie rozwijają swoje delikatne, pastelowe płatki, jak spódnica tancerki. W bazie zapachu, mlecznobiała woalka otula skórę i nadaje jej transparentnych barw porcelanowej figurki.

Nuty: róża, frezja, piwonia, fiołek, drewno sandałowe, brzoskwinia, gruszka, bergamotka, wanilia

Twórca: Deplhine Lebeau

Les Parfums de Rosine

Les Parfums de Rosine

Marie Helene Rogeon pochodziła z rodziny o długich perfumeryjnych tradycjach. Jej dziadek - Louis Panafieu - stworzył autorską Eau de Cologne dla Napoleona III oraz słynną wtedy Pommade des Mousquetaires.

W jej kreacjach próżno jednak szukać nawiązań do minionych epok, choć kompozycje spod szyldu Les Parfums de Rosine są niezwykle różnorodne - łączy je jednak róża, która występuje w każdych perfumach. I, co oczywiste, wykorzystuje się tu naturalny absolut z płatków oraz esencję (olejek).

Nas ujęła przede wszystkim kolekcja Ballerina, której pięć pozycji z przyjemnością prezentujemy na półkach Impressium. To perfumy niezwykle współczesne, piękne i kobiece. Zaskakują swoją grą, choć jednocześnie pozostają rozkoszne i przyjazne w odbiorze.

Les Parfums de Rosine perfumy butik

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania