Isra & Miraj

Stephane Humbert Lucas Stephane Humbert Lucas

Nowy produkt

Nowy Isra & Miraj Rozszerz
  • próbka 0,5 mL
  • 50 mL (woda perfumowana)

1 145,00 zł

brutto

SHL Isra & Miraj

Isra & Miraj

Aby uczcić 7. rocznicę powstania kolekcji 777, Stephane Humbert Lucas Paris ponownie nawiązuje do pierwotnej inspiracją - duchowości i cudów Wschodu.

Isra & Miraj to misterne dzieło, w którym know-how francuskiej perfumerii poświęca się trzem mitycznym składnikom orientu:  ambrze, piżmu i oudowi.

To wzniosła historia Orientu, która opowiada o nocnej wycieczce w świetle księżyca i wzniesieniu się do 7. nieba. Ten zapach jest interpretacją duchowej i inicjacyjnej podróży prowadzącej do obietnicy nadziei, pokoju i osobistego spełnienia.

Poszukiwanie absolutu, gdzie niebo po niebu, najcenniejsze surowce są ułożone warstwami, aby stworzyć perfumy, które dążą do perfekcji.

Olśniewająco zmysłowy i cielesny zapach ujawnia intensywny balsam ambrowy, ubrany w magnetyczny kwiat heliotropu.

Białe i brązowe piżmo dają natychmiastowe wrażenie drugiej skóry.

Doskonałość subtelnie dodanego, naturalnego oudu wprowadza nuty drzewne i zwierzęce, aby udoskonalić intensywną fakturę i głęboki charakter kompozycji.

Nuty: bergamota, mandarynka, cynamon, piżmo, oud, ambra, wanilia, heliotrop, osmanthus, drewno sandałowe, ambra, skóra

Twórca: Stephane Humbert Lucas

Brak przewoźników dla tego produktu.

Stephane Humbert Lucas Paris
Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,w 2023 roku mija 10. rocznica powstania marki Stephane Humbert Lucas Paris. Od samego początku zapachy te są synonimem luksusu, kunsztu perfumeryjnego i najwyższej jakości składników pochodzenie naturalnego.
To wszystko sprawia, że firma stawia bardzo wysokie wymagania swoim partnerom i zdobycie oficjalnej autoryzacji dla perfumerii jest procesem żmudnym i skomplikowanym. Tym bardziej cieszę się, że Impressium jest obecnie jedyną perfumerią w Polsce, która zdobyła taką autoryzację.A same zapachy to bajka! Stephane - malarz, perfumiarz i synestetyk - wykorzystuje kolory i faktury, aby przetłumaczyć je na język aromatów. Pracuje głównie na esencjach drzewnych, żywicach, ambrze (w tym naturalnej!), przyprawach, ale nie brakuje w jego kompozycjach też składników totalnie zaskakujących jak rumianek, mango czy whisky. Przy tym wszystkim nie są to perfumy kontrowersyjne lub odpychające.


Są tajemnicze, niezwykłe i porażająco piękne. Kocankowa baza w Une Nuit a Doha czy puszyste mango w God of Fire to klasa sama w sobie i naprawdę trudno się nimi nie zachwycać!