Isra & Miraj
Isra & Miraj

Isra & Miraj

SHL IMR
Na stanie
1 145,00 zł
Brutto
Rozmiar
  • próbka 0,5 mL
  • 50 mL (woda perfumowana)

Dostawa rozpoczyna się od

Do darmowej dostawy brakuje 280,00 zł, darmowa dostawa obowiązuje od 280,00 zł.
 

SHL Isra & Miraj

Isra & Miraj

Aby uczcić 7. rocznicę powstania kolekcji 777, Stephane Humbert Lucas Paris ponownie nawiązuje do pierwotnej inspiracją - duchowości i cudów Wschodu.

Isra & Miraj to misterne dzieło, w którym know-how francuskiej perfumerii poświęca się trzem mitycznym składnikom orientu:  ambrze, piżmu i oudowi.

To wzniosła historia Orientu, która opowiada o nocnej wycieczce w świetle księżyca i wzniesieniu się do 7. nieba. Ten zapach jest interpretacją duchowej i inicjacyjnej podróży prowadzącej do obietnicy nadziei, pokoju i osobistego spełnienia.

Poszukiwanie absolutu, gdzie niebo po niebu, najcenniejsze surowce są ułożone warstwami, aby stworzyć perfumy, które dążą do perfekcji.

Olśniewająco zmysłowy i cielesny zapach ujawnia intensywny balsam ambrowy, ubrany w magnetyczny kwiat heliotropu.

Białe i brązowe piżmo dają natychmiastowe wrażenie drugiej skóry.

Doskonałość subtelnie dodanego, naturalnego oudu wprowadza nuty drzewne i zwierzęce, aby udoskonalić intensywną fakturę i głęboki charakter kompozycji.

Nuty: bergamota, mandarynka, cynamon, piżmo, oud, ambra, wanilia, heliotrop, osmanthus, drewno sandałowe, ambra, skóra

Twórca: Stephane Humbert Lucas

Stephane Humbert Lucas Paris

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,

w 2023 roku mija 10. rocznica powstania marki Stephane Humbert Lucas Paris. Od samego początku zapachy te są synonimem luksusu, kunsztu perfumeryjnego i najwyższej jakości składników pochodzenie naturalnego.

To wszystko sprawia, że firma stawia bardzo wysokie wymagania swoim partnerom i zdobycie oficjalnej autoryzacji dla perfumerii jest procesem żmudnym i skomplikowanym. Tym bardziej cieszę się, że Impressium jest obecnie jedyną perfumerią w Polsce, która zdobyła taką autoryzację.

A same zapachy to bajka! Stephane - malarz, perfumiarz i synestetyk - wykorzystuje kolory i faktury, aby przetłumaczyć je na język aromatów. Pracuje głównie na esencjach drzewnych, żywicach, ambrze (w tym naturalnej!), przyprawach, ale nie brakuje w jego kompozycjach też składników totalnie zaskakujących jak rumianek, mango czy whisky. Przy tym wszystkim nie są to perfumy kontrowersyjne lub odpychające.

Są tajemnicze, niezwykłe i porażająco piękne. Kocankowa baza w Une Nuit a Doha czy puszyste mango w God of Fire to klasa sama w sobie i naprawdę trudno się nimi nie zachwycać!

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

15 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania