Levant
Levant

Levant

OJ Levant
Dostępny produkt z innymi opcjami
180,00 zł
Brutto
Rozmiar
  • próbka 0,5 mL
  • 50 mL (woda perfumowana)
  • 10 mL (woda perfumowana)


Dostawa rozpoczyna się od

Do darmowej dostawy brakuje 280,00 zł, darmowa dostawa obowiązuje od 280,00 zł.
 

Ormonde Jayne Levant

Levant jest kwiatowy i drzewny. Męski i damski jednocześnie. To o tyle zaskakujące, że w spisie nut dominują kwiaty i tony uważane za stereotypowo kobiece. Na męskie skórze wybrzmiewa jednak bardziej drzewnie, na kobiecej gra w rytmie różowych kwiatów. 

Sama kompozycja jest niezwykła i Linda Jayne nie zdradza tego, co jest jej tajemnicą. Levant pachnie zjawiskowo, lekko i ciężko jednocześnie. 

Nutą główną niby jest piwonia z różą i kwiatem pomarańczy, ale to duże uproszczenie. Może bardziej to aromat zdrewniałych łodyg i kolców z czymś nieokreślonym i przyjemnym - jakąś nieznaną molekułą...

WAŻNE:

Formuła oficjalnie nazywana jest wodą perfumowaną (Eau de Parfum), ale zawiera aż 32% kompozycji zapachowej, czyli znacznie więcej niż klasyczne ekstrakty perfum (Extrait lub Parfum).

Nuty: bergamotka, mandarynka, tangelo, róża, konwalia, piwonia, kwiat pomarańczy, jaśmin, drewno cedrowe, akord bursztynowy, piżmo

Twórca: Linda Jayne

Ormonde Jayne

Ormonde Jayne perfumy

Linda Pilkington - twórczyni Ormonde JayneFilozofią marki Ormonde Jayne jest połączenie jakości i prawdziwego luksusu, dążenie do piękna i elegancji.

Perfumeryjna kolekcja marki bazuje na jednej, prostej zasadzie: "Kreujemy nadzwyczajnie piękne perfumy ze specjalnych ingrediencji, które są bardzo rzadko spotykane w dzisiejszych czasach". To dlatego Linda Pilkington - twórczyni i nos marki - osobiście podróżuje po całym świecie i szuka najbardziej oryginalnych składników. W swoich poszukiwaniach nie kieruje się tylko odnajdowanie konkretnych gatunków, ale również zwraca uwagę na takie szczegóły jak mikroklimat danego miejsca i środowisko. Dzięki tak rozbudowanej selekcji osoby noszące perfumy Ormonde Jayne mają pewność, że kompozycje zrobione są bez żadnych kompromisów.

Współautorem każdego z zapachów marki jest również Geza Schoen.

Ze względu na niespotykaną nawet w innych niszowych produktach koncentrację naturalnych składników, w perfumach Ormonde Jayne wytwarza się osad. W żaden sposób nie wpływa to na jakość perfum, ponieważ związane jest z wytrącaniem składników nielotnych (a więc takich, które nie pachną) wchodzących w skład olejków otrzymywanych z drewna i żywic. Nie jest to wadą produktu, a świadczy jedynie o nadzwyczajnie wysokim stężeniu naturalnych esencji.

Ormonde Jayne to powrót do złotej ery perfumerii, do okresu, w którym kreacja zapachu była postrzegana w kategoriach sztuki.

Każdy z produktów Ormonde Jayne bazuje na wysoko skoncentrowanych naturalnych olejkach eterycznych, z których znaczna część jest nie do spotkania w innych produktach na rynku. Dodatkowo wszystkie butelki perfum są ręcznie wykonywane i konfekcjonowane w londyńskim laboratorium Ormonde Jayne.

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania