Montabaco Intensivo

Ormonde Jayne Ormonde Jayne

Nowy produkt

Montabaco Intensivo Rozszerz

Ormonde Jayne Montabaco Intensivo

Z Montabaco wyruszamy w kierunku Ameryki Południowej. 

Nutą główną kompozycji zapachowej uczyniono tytoń, któremu wtórują przyprawy: kardamon, jałowiec i szałwia. Tony zielone uzupełnia wytrawna...

Więcej szczegółów

  • próbka 0,5 mL
  • 50 mL (ekstrakt perfum)
  • 120 mL (ekstrakt perfum)

1 115,00 zł

brutto

Ormonde Jayne Montabaco Intensivo

Ormonde Jayne Four Corners of the Earth

(wszystkie perfumy "Intensivo" to skoncentrowane wersje klasycznych ekstraktów perfum - są to najbardziej stężone perfumy dostępne w ofercie Ormonde Jayne)

Z Montabaco wyruszamy w kierunku Ameryki Południowej. 

Nutą główną kompozycji zapachowej uczyniono tytoń, któremu wtórują przyprawy: kardamon, jałowiec i szałwia. Tony zielone uzupełnia wytrawna herbata, a zwieńczeniem całości pozostaje genialna baza ukuta wokół naturalnej tinktury szarej ambry zmieszanej z olejkiem sandałowym i absolutem bobu tonka. 

Montabaco to zapach ciepły, kuszący i w pewien sposób grzeszny. To określenie to zasługa użytej magnolii, która obok tonów zielonych niesie też subtelnie skórzany, cielesny niuans. 

UWAGA: Ze względu na bardzo duże stężenie naturalnych składników w perfumach Ormonde Jayne może (ale nie musi) wytrącać się osad, który nie jest wadą produktów i nie wpływa na zapach perfum.

Twórca: Geza Schoen/Linda Jayne (Pilkington)

Nuty: tytoń, herbata, kardamon, jałowiec, szałwia, drewno sandałowe, pomarańcza, bergamotka, magnolia, fiołek, róża, zamsz, mech, bób tonka, szara ambra (naturalna)

Brak przewoźników dla tego produktu.

Ormonde Jayne


Ormonde Jayne perfumyLinda Pilkington - twórczyni Ormonde JayneFilozofią marki Ormonde Jayne jest połączenie jakości i prawdziwego luksusu, dążenie do piękna i elegancji.


Perfumeryjna kolekcja marki bazuje na jednej, prostej zasadzie: "Kreujemy nadzwyczajnie piękne perfumy ze specjalnych ingrediencji, które są bardzo rzadko spotykane w dzisiejszych czasach". To dlatego Linda Pilkington - twórczyni i nos marki - osobiście podróżuje po całym świecie i szuka najbardziej oryginalnych składników. W swoich poszukiwaniach nie kieruje się tylko odnajdowanie konkretnych gatunków, ale również zwraca uwagę na takie szczegóły jak mikroklimat danego miejsca i środowisko. Dzięki tak rozbudowanej selekcji osoby noszące perfumy Ormonde Jayne mają pewność, że kompozycje zrobione są bez żadnych kompromisów.


Współautorem każdego z zapachów marki jest również Geza Schoen.


Ze względu na niespotykaną nawet w innych niszowych produktach koncentrację naturalnych składników, w perfumach Ormonde Jayne wytwarza się osad. W żaden sposób nie wpływa to na jakość perfum, ponieważ związane jest z wytrącaniem składników nielotnych (a więc takich, które nie pachną) wchodzących w skład olejków otrzymywanych z drewna i żywic. Nie jest to wadą produktu, a świadczy jedynie o nadzwyczajnie wysokim stężeniu naturalnych esencji.


Ormonde Jayne to powrót do złotej ery perfumerii, do okresu, w którym kreacja zapachu była postrzegana w kategoriach sztuki.


Każdy z produktów Ormonde Jayne bazuje na wysoko skoncentrowanych naturalnych olejkach eterycznych, z których znaczna część jest nie do spotkania w innych produktach na rynku. Dodatkowo wszystkie butelki perfum są ręcznie wykonywane i konfekcjonowane w londyńskim laboratorium Ormonde Jayne.