2022 Generation
2022 Generation

2022 Generation

SHL 2022
Na stanie
1 145,00 zł
Brutto
Rozmiar
  • próbka 0,5 mL
  • 50 mL (woda perfumowana)

Dostawa rozpoczyna się od

Do darmowej dostawy brakuje 280,00 zł, darmowa dostawa obowiązuje od 280,00 zł.
 

SHL 2022 Generation

2022 Generation

Zapach kontrastów, który miał połączyć pokolenia i być spoiwem między dziedzictwem a nowoczesnością. Czarna porzeczka w otoczeniu mięty i japońskiej cytryny yuzu obudowana została tutaj głębokim oudem i balsamem peruwiańskim. Dzięki dużej ilości naturalnych esencji i absolutów, zapach jest zmienny, żyjący na skórze. Szczególnie interesująco wypada gra tonów porzeczkowych, słodkich i cierpkich jednocześnie, na tle ciemnej, drzewnej i tajemniczej bazy. 2022 Generation to perfumy o bardzo wysokich walorach konstrukcyjnych.

Nuty: czarna porzeczka, mięta, yuzu, balsam Peru, oud, przyprawy, żywice

Twórca: Stephane Humbert Lucas

Stephane Humbert Lucas Paris

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,

w 2023 roku mija 10. rocznica powstania marki Stephane Humbert Lucas Paris. Od samego początku zapachy te są synonimem luksusu, kunsztu perfumeryjnego i najwyższej jakości składników pochodzenie naturalnego.

To wszystko sprawia, że firma stawia bardzo wysokie wymagania swoim partnerom i zdobycie oficjalnej autoryzacji dla perfumerii jest procesem żmudnym i skomplikowanym. Tym bardziej cieszę się, że Impressium jest obecnie jedyną perfumerią w Polsce, która zdobyła taką autoryzację.

A same zapachy to bajka! Stephane - malarz, perfumiarz i synestetyk - wykorzystuje kolory i faktury, aby przetłumaczyć je na język aromatów. Pracuje głównie na esencjach drzewnych, żywicach, ambrze (w tym naturalnej!), przyprawach, ale nie brakuje w jego kompozycjach też składników totalnie zaskakujących jak rumianek, mango czy whisky. Przy tym wszystkim nie są to perfumy kontrowersyjne lub odpychające.

Są tajemnicze, niezwykłe i porażająco piękne. Kocankowa baza w Une Nuit a Doha czy puszyste mango w God of Fire to klasa sama w sobie i naprawdę trudno się nimi nie zachwycać!

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

15 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania