2022 Generation

Stephane Humbert Lucas Stephane Humbert Lucas

Nowy produkt

Nowy 2022 Generation Rozszerz
  • próbka 0,5 mL
  • 50 mL (woda perfumowana)

1 145,00 zł

brutto

SHL 2022 Generation

2022 Generation

Zapach kontrastów, który miał połączyć pokolenia i być spoiwem między dziedzictwem a nowoczesnością. Czarna porzeczka w otoczeniu mięty i japońskiej cytryny yuzu obudowana została tutaj głębokim oudem i balsamem peruwiańskim. Dzięki dużej ilości naturalnych esencji i absolutów, zapach jest zmienny, żyjący na skórze. Szczególnie interesująco wypada gra tonów porzeczkowych, słodkich i cierpkich jednocześnie, na tle ciemnej, drzewnej i tajemniczej bazy. 2022 Generation to perfumy o bardzo wysokich walorach konstrukcyjnych.

Nuty: czarna porzeczka, mięta, yuzu, balsam Peru, oud, przyprawy, żywice

Twórca: Stephane Humbert Lucas

Brak przewoźników dla tego produktu.

Stephane Humbert Lucas Paris
Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,w 2023 roku mija 10. rocznica powstania marki Stephane Humbert Lucas Paris. Od samego początku zapachy te są synonimem luksusu, kunsztu perfumeryjnego i najwyższej jakości składników pochodzenie naturalnego.
To wszystko sprawia, że firma stawia bardzo wysokie wymagania swoim partnerom i zdobycie oficjalnej autoryzacji dla perfumerii jest procesem żmudnym i skomplikowanym. Tym bardziej cieszę się, że Impressium jest obecnie jedyną perfumerią w Polsce, która zdobyła taką autoryzację.A same zapachy to bajka! Stephane - malarz, perfumiarz i synestetyk - wykorzystuje kolory i faktury, aby przetłumaczyć je na język aromatów. Pracuje głównie na esencjach drzewnych, żywicach, ambrze (w tym naturalnej!), przyprawach, ale nie brakuje w jego kompozycjach też składników totalnie zaskakujących jak rumianek, mango czy whisky. Przy tym wszystkim nie są to perfumy kontrowersyjne lub odpychające.


Są tajemnicze, niezwykłe i porażająco piękne. Kocankowa baza w Une Nuit a Doha czy puszyste mango w God of Fire to klasa sama w sobie i naprawdę trudno się nimi nie zachwycać!