Crying of Evil

Stephane Humbert Lucas Stephane Humbert Lucas

Nowy produkt

Nowy Crying of Evil Rozszerz
  • próbka 0,5 mL
  • 50 mL (woda perfumowana)

915,00 zł

brutto

SHL Crying of Evil

Crying of Evil

To perfumy inspirowane Kwiatami Zła Charlesa Baudelaire'a. Grają na ciele niczym poetycka alchemia zabarwiona skórą, mirrą, fiołkiem i cennymi kwiatami.

Tak naprawdę to opowieść o drzewnym fiołku otoczonym woalem palonego kadzidła, sandałowca i przypraw. Szalenie piękny i rozkoszny zapach przenosi nas do ciepłego lasu, gdzie poczujemy aromat kory drzew, suchej ściółki, kwitnących gdzieniegdzie kwiatów i sączących się leniwie żywic.

Znajdziemy tu jednak też elementy nieco ostrzejsze, kręcące w nosie, nadające ruchu całości: cynamon, paczulę, czerwony pieprz.

Crying of Evil to orientalny zapach z mocnym woalem, zwierzęcy i intrygujący.

 

Nuty: przyprawy, kadzidło (olibanum), fiołek, tuberoza, czerwony pieprz, skóra, mirra, drewno sandałowe, róża, paczula, ambra, piżmo

Twórca: Stephane Humbert Lucas

Brak przewoźników dla tego produktu.

Stephane Humbert Lucas Paris
Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,w 2023 roku mija 10. rocznica powstania marki Stephane Humbert Lucas Paris. Od samego początku zapachy te są synonimem luksusu, kunsztu perfumeryjnego i najwyższej jakości składników pochodzenie naturalnego.
To wszystko sprawia, że firma stawia bardzo wysokie wymagania swoim partnerom i zdobycie oficjalnej autoryzacji dla perfumerii jest procesem żmudnym i skomplikowanym. Tym bardziej cieszę się, że Impressium jest obecnie jedyną perfumerią w Polsce, która zdobyła taką autoryzację.A same zapachy to bajka! Stephane - malarz, perfumiarz i synestetyk - wykorzystuje kolory i faktury, aby przetłumaczyć je na język aromatów. Pracuje głównie na esencjach drzewnych, żywicach, ambrze (w tym naturalnej!), przyprawach, ale nie brakuje w jego kompozycjach też składników totalnie zaskakujących jak rumianek, mango czy whisky. Przy tym wszystkim nie są to perfumy kontrowersyjne lub odpychające.


Są tajemnicze, niezwykłe i porażająco piękne. Kocankowa baza w Une Nuit a Doha czy puszyste mango w God of Fire to klasa sama w sobie i naprawdę trudno się nimi nie zachwycać!