Tolu

Ormonde Jayne Ormonde Jayne

Nowy produkt

Tolu Rozszerz

Tolu - słodka żywica z drzew rosnących u podnóża Andów.

Więcej szczegółów

  • 120 mL (woda perfumowana)
  • próbka 0,5 mL
  • 50 mL (woda perfumowana)

690,00 zł

brutto

Ormonde Jayne Tolu

Ormonde Jayne Tolu 50 mL

Tolu - słodka żywica z drzew rosnących u podnóża Andów.

Kadzidlany, orientalny, przyprawowy i gorący. Taki w skrócie jest zapach Tolu od Ormonde Jayne. Pachnie pustynią i suchym drewnem. Kreuje obraz unikatowy i dystyngowany. Podkreśleniem całości jest złote kadzidło frankońskie, chociaż w formie wybitnie erotycznej i pozostające bez żadnego związku z typowymi dymno-żywicznymi obrazami, z których jest znane.

Obok Orris Noir i Frangipani to jeden z najbardziej zmysłowych i kobiecych perfum Ormonde Jayne. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że kompozycja w roku swojej polskiej premiery została uznana za najlepszą wśród perfum niszowych dla kobiet.

Przy całym bogactwie naturalnych ingrediencji Tolu zachwyca współczesnością i tym, że swoim urokiem czaruje kobiety i mężczyzn w każdym wieku. Rzadko trafiają się w świecie perfum aż tak wybitne dzieła sztuki.

UWAGA: Ze względu na bardzo duże stężenie naturalnych składników w perfumach Ormonde Jayne może wytrącać się osad, który nie jest wadą produktów i nie wpływa na zapach perfum.

Nuty: balsam tolu, złote kadzidło frankońskie (olibanum), bób tonka, jałowiec, róża, konwalia, ambra, szałwia, orchidea

Twórca: Linda Pilkington

Brak przewoźników dla tego produktu.

Ormonde Jayne


Ormonde Jayne perfumyLinda Pilkington - twórczyni Ormonde JayneFilozofią marki Ormonde Jayne jest połączenie jakości i prawdziwego luksusu, dążenie do piękna i elegancji.


Perfumeryjna kolekcja marki bazuje na jednej, prostej zasadzie: "Kreujemy nadzwyczajnie piękne perfumy ze specjalnych ingrediencji, które są bardzo rzadko spotykane w dzisiejszych czasach". To dlatego Linda Pilkington - twórczyni i nos marki - osobiście podróżuje po całym świecie i szuka najbardziej oryginalnych składników. W swoich poszukiwaniach nie kieruje się tylko odnajdowanie konkretnych gatunków, ale również zwraca uwagę na takie szczegóły jak mikroklimat danego miejsca i środowisko. Dzięki tak rozbudowanej selekcji osoby noszące perfumy Ormonde Jayne mają pewność, że kompozycje zrobione są bez żadnych kompromisów.


Współautorem każdego z zapachów marki jest również Geza Schoen.


Ze względu na niespotykaną nawet w innych niszowych produktach koncentrację naturalnych składników, w perfumach Ormonde Jayne wytwarza się osad. W żaden sposób nie wpływa to na jakość perfum, ponieważ związane jest z wytrącaniem składników nielotnych (a więc takich, które nie pachną) wchodzących w skład olejków otrzymywanych z drewna i żywic. Nie jest to wadą produktu, a świadczy jedynie o nadzwyczajnie wysokim stężeniu naturalnych esencji.


Ormonde Jayne to powrót do złotej ery perfumerii, do okresu, w którym kreacja zapachu była postrzegana w kategoriach sztuki.


Każdy z produktów Ormonde Jayne bazuje na wysoko skoncentrowanych naturalnych olejkach eterycznych, z których znaczna część jest nie do spotkania w innych produktach na rynku. Dodatkowo wszystkie butelki perfum są ręcznie wykonywane i konfekcjonowane w londyńskim laboratorium Ormonde Jayne.