Khol de Bahrein

Stephane Humbert Lucas Stephane Humbert Lucas

Nowy produkt

Nowy Khol de Bahrein Rozszerz
  • próbka 0,5 mL
  • 50 mL (woda perfumowana)

735,00 zł

brutto

SHL Khol de Bahrein

Khol de Bahrein

"Sztuka uwodzenia"

Khol to używany w starożytnym Egipcie kosmetyk do makijażu oka - dodawał głębi spojrzenia faraonom i władczyniom tego wspaniałego państwa.

W perfumach Khol de Bahrein skupiono się na grze irysa i fiołka, które podkreślono nugatem i drewnem sandałowym. Ten zabieg sprawia, że kompozycja jest głęboka, miękka i bardzo plastyczna. W bazie zaprezentowano odrobinę ambry, aby dodać zmysłowości i akcentu uwodzicielskiego ciepła.

Nuty: fiołek, nugat, żywice, irys, drewno sandałowe, benzoin, ambra, piżmo

Twórca: Stephane Humbert Lucas

Brak przewoźników dla tego produktu.

Stephane Humbert Lucas Paris
Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,w 2023 roku mija 10. rocznica powstania marki Stephane Humbert Lucas Paris. Od samego początku zapachy te są synonimem luksusu, kunsztu perfumeryjnego i najwyższej jakości składników pochodzenie naturalnego.
To wszystko sprawia, że firma stawia bardzo wysokie wymagania swoim partnerom i zdobycie oficjalnej autoryzacji dla perfumerii jest procesem żmudnym i skomplikowanym. Tym bardziej cieszę się, że Impressium jest obecnie jedyną perfumerią w Polsce, która zdobyła taką autoryzację.A same zapachy to bajka! Stephane - malarz, perfumiarz i synestetyk - wykorzystuje kolory i faktury, aby przetłumaczyć je na język aromatów. Pracuje głównie na esencjach drzewnych, żywicach, ambrze (w tym naturalnej!), przyprawach, ale nie brakuje w jego kompozycjach też składników totalnie zaskakujących jak rumianek, mango czy whisky. Przy tym wszystkim nie są to perfumy kontrowersyjne lub odpychające.


Są tajemnicze, niezwykłe i porażająco piękne. Kocankowa baza w Une Nuit a Doha czy puszyste mango w God of Fire to klasa sama w sobie i naprawdę trudno się nimi nie zachwycać!