Rose de Petra

Stephane Humbert Lucas Stephane Humbert Lucas

Nowy produkt

Nowy Rose de Petra Rozszerz
  • próbka 0,5 mL
  • 50 mL (woda perfumowana)

735,00 zł

brutto

SHL Rose de Petra

Rose de Petra

Starożytne ruiny miasta Nabatejczyków - Petra -  zainspirowały Stephane Humberta Lucasa do kreacji drzewnej, przyprawowej interpretacji róży. W zamierzeniu twórcy miały to być perfumy różane odmienne od tego, co dostępne było na rynku.

W tym celu połączono naturalną esencję różaną z tlenkiem róży (który jest jedną z najsilniejszych pod względem olfaktorycznym molekuł występujących w płatkach tego kwiatu), a całość zaprezentowano na nutach pieprzu i kardamonu, które przeniesiono do bazy kompozycji.

I choć spis nut o tym milczy, to w Rose de Petra poczujemy też aromat cynamonu, drewna sandałowego, żywic, innych przypraw, owoców... To dopracowana, misternie złożona kompozycja. Jedyna w swoim rodzaju.

 

Nuty: kardamon, pieprz, róża, liczi, granat, kumin

Twórca: Stephane Humbert Lucas

Brak przewoźników dla tego produktu.

Stephane Humbert Lucas Paris
Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,w 2023 roku mija 10. rocznica powstania marki Stephane Humbert Lucas Paris. Od samego początku zapachy te są synonimem luksusu, kunsztu perfumeryjnego i najwyższej jakości składników pochodzenie naturalnego.
To wszystko sprawia, że firma stawia bardzo wysokie wymagania swoim partnerom i zdobycie oficjalnej autoryzacji dla perfumerii jest procesem żmudnym i skomplikowanym. Tym bardziej cieszę się, że Impressium jest obecnie jedyną perfumerią w Polsce, która zdobyła taką autoryzację.A same zapachy to bajka! Stephane - malarz, perfumiarz i synestetyk - wykorzystuje kolory i faktury, aby przetłumaczyć je na język aromatów. Pracuje głównie na esencjach drzewnych, żywicach, ambrze (w tym naturalnej!), przyprawach, ale nie brakuje w jego kompozycjach też składników totalnie zaskakujących jak rumianek, mango czy whisky. Przy tym wszystkim nie są to perfumy kontrowersyjne lub odpychające.


Są tajemnicze, niezwykłe i porażająco piękne. Kocankowa baza w Une Nuit a Doha czy puszyste mango w God of Fire to klasa sama w sobie i naprawdę trudno się nimi nie zachwycać!