Sand Dance

Stephane Humbert Lucas Stephane Humbert Lucas

Nowy produkt

Nowy Sand Dance Rozszerz
  • próbka 0,5 mL
  • 50 mL (woda perfumowana)

915,00 zł

brutto

SHL Sand Dance

Sand Dance

Z zapachem Sand Dance udajemy się do Radżastanu. Inspiracją do gry nut okazał się taniec ludu Kalbelia z północnych Indii. Kobiety, ubrane w wysublimowane czarne lub wielobarwne suknie, ozdobione wspaniałymi klejnotami, falują wdzięcznie w rytm muzyki. Przypominają wówczas kobry w tańcu.

Sand Dance to rewelacyjny spektakl w sercu pustyni, gdzie płonący wiatr niesie ze sobą powiew przypraw.

Zapach ten został stworzony z ciepłych i słodkich nut kakaowych, o hipnotyzującym pięknie i uroku.

Nie jest to jednak kompozycja rodziny smakowitej/gourmand.

Nuty: whisky, kakao, żywica styraks, kolendra, mandarynka, drewno sandałowe, drewno kaszmirowe, benzoin, paczula, cedr, bób tonka

Brak przewoźników dla tego produktu.

Stephane Humbert Lucas Paris
Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,w 2023 roku mija 10. rocznica powstania marki Stephane Humbert Lucas Paris. Od samego początku zapachy te są synonimem luksusu, kunsztu perfumeryjnego i najwyższej jakości składników pochodzenie naturalnego.
To wszystko sprawia, że firma stawia bardzo wysokie wymagania swoim partnerom i zdobycie oficjalnej autoryzacji dla perfumerii jest procesem żmudnym i skomplikowanym. Tym bardziej cieszę się, że Impressium jest obecnie jedyną perfumerią w Polsce, która zdobyła taką autoryzację.A same zapachy to bajka! Stephane - malarz, perfumiarz i synestetyk - wykorzystuje kolory i faktury, aby przetłumaczyć je na język aromatów. Pracuje głównie na esencjach drzewnych, żywicach, ambrze (w tym naturalnej!), przyprawach, ale nie brakuje w jego kompozycjach też składników totalnie zaskakujących jak rumianek, mango czy whisky. Przy tym wszystkim nie są to perfumy kontrowersyjne lub odpychające.


Są tajemnicze, niezwykłe i porażająco piękne. Kocankowa baza w Une Nuit a Doha czy puszyste mango w God of Fire to klasa sama w sobie i naprawdę trudno się nimi nie zachwycać!