Black Gemstone
Black Gemstone

Black Gemstone

SHL BGM
Na stanie
1 145,00 zł
Brutto
Rozmiar
  • próbka 0,5 mL
  • 50 mL (woda perfumowana)

Dostawa rozpoczyna się od

Do darmowej dostawy brakuje 280,00 zł, darmowa dostawa obowiązuje od 280,00 zł.
 

SHL Black Gemstone

Black Gemstone

"Hołd dla Czarnego Kamienia"

Black Gemstone zbudowany jest na kanwie kadzideł, mirry i cedru. Ma w sobie dozę kamiennej mineralności, coś jak czarny atrament i woń pocieranego krzemienia.

Zapach powstał jako inspiracja pracami Pierre'a Soulages'a nad odbiciem światła od czarnego koloru (polecamy pogłębienie tematu na własną rękę - informacje znajdą Państwo przez Google).

Jest to głęboka, bardzo wielowymiarowa interpretacja tematu, która jednocześnie zachowuje wysoki poziom oryginalności. Nie są to perfumy wprost podobne do innych produktów o zbliżonych nutach. Być może wynika to ze specjalnej obróbki żywicy mirrowej, która w takiej formie nie była stosowana wcześniej przez innych perfumiarzy.

Nuty: esencje z trzech gatunków cedru, mirra, kadzidło (olibanum), cytryna, drewno tekowe, bób tonka

Twórca: Stephane Humbert Lucas

Stephane Humbert Lucas Paris

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,

w 2023 roku mija 10. rocznica powstania marki Stephane Humbert Lucas Paris. Od samego początku zapachy te są synonimem luksusu, kunsztu perfumeryjnego i najwyższej jakości składników pochodzenie naturalnego.

To wszystko sprawia, że firma stawia bardzo wysokie wymagania swoim partnerom i zdobycie oficjalnej autoryzacji dla perfumerii jest procesem żmudnym i skomplikowanym. Tym bardziej cieszę się, że Impressium jest obecnie jedyną perfumerią w Polsce, która zdobyła taką autoryzację.

A same zapachy to bajka! Stephane - malarz, perfumiarz i synestetyk - wykorzystuje kolory i faktury, aby przetłumaczyć je na język aromatów. Pracuje głównie na esencjach drzewnych, żywicach, ambrze (w tym naturalnej!), przyprawach, ale nie brakuje w jego kompozycjach też składników totalnie zaskakujących jak rumianek, mango czy whisky. Przy tym wszystkim nie są to perfumy kontrowersyjne lub odpychające.

Są tajemnicze, niezwykłe i porażająco piękne. Kocankowa baza w Une Nuit a Doha czy puszyste mango w God of Fire to klasa sama w sobie i naprawdę trudno się nimi nie zachwycać!

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

15 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania