Black Gemstone

Stephane Humbert Lucas Stephane Humbert Lucas

Nowy produkt

Nowy Black Gemstone Rozszerz
  • próbka 0,5 mL
  • 50 mL (woda perfumowana)

1 145,00 zł

brutto

SHL Black Gemstone

Black Gemstone

"Hołd dla Czarnego Kamienia"

Black Gemstone zbudowany jest na kanwie kadzideł, mirry i cedru. Ma w sobie dozę kamiennej mineralności, coś jak czarny atrament i woń pocieranego krzemienia.

Zapach powstał jako inspiracja pracami Pierre'a Soulages'a nad odbiciem światła od czarnego koloru (polecamy pogłębienie tematu na własną rękę - informacje znajdą Państwo przez Google).

Jest to głęboka, bardzo wielowymiarowa interpretacja tematu, która jednocześnie zachowuje wysoki poziom oryginalności. Nie są to perfumy wprost podobne do innych produktów o zbliżonych nutach. Być może wynika to ze specjalnej obróbki żywicy mirrowej, która w takiej formie nie była stosowana wcześniej przez innych perfumiarzy.

Nuty: esencje z trzech gatunków cedru, mirra, kadzidło (olibanum), cytryna, drewno tekowe, bób tonka

Twórca: Stephane Humbert Lucas

Brak przewoźników dla tego produktu.

Stephane Humbert Lucas Paris
Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,w 2023 roku mija 10. rocznica powstania marki Stephane Humbert Lucas Paris. Od samego początku zapachy te są synonimem luksusu, kunsztu perfumeryjnego i najwyższej jakości składników pochodzenie naturalnego.
To wszystko sprawia, że firma stawia bardzo wysokie wymagania swoim partnerom i zdobycie oficjalnej autoryzacji dla perfumerii jest procesem żmudnym i skomplikowanym. Tym bardziej cieszę się, że Impressium jest obecnie jedyną perfumerią w Polsce, która zdobyła taką autoryzację.A same zapachy to bajka! Stephane - malarz, perfumiarz i synestetyk - wykorzystuje kolory i faktury, aby przetłumaczyć je na język aromatów. Pracuje głównie na esencjach drzewnych, żywicach, ambrze (w tym naturalnej!), przyprawach, ale nie brakuje w jego kompozycjach też składników totalnie zaskakujących jak rumianek, mango czy whisky. Przy tym wszystkim nie są to perfumy kontrowersyjne lub odpychające.


Są tajemnicze, niezwykłe i porażająco piękne. Kocankowa baza w Une Nuit a Doha czy puszyste mango w God of Fire to klasa sama w sobie i naprawdę trudno się nimi nie zachwycać!