Soleil de Jeddah Mango Kiss

Stephane Humbert Lucas Stephane Humbert Lucas

Nowy produkt

Nowy Soleil de Jeddah Mangokiss Rozszerz
  • próbka 0,5 mL
  • 50 mL (woda perfumowana)

1 145,00 zł

brutto

SHL Soleil de Jeddah Mango Kiss

Soleil de Jeddah Mango Kiss

Turkusowa woda, parasole, palmowy gaj i rzędy tropikalnych koktajli ustawionych na plaży. Mango Kiss to smakowita, rozkosznie słodka i wibrująca wariacja na temat największego klasyka marki - Soleil de Jeddah. W otwarciu błyszczy nutami mandarynki i mango. Później prezentuje się chłodny sorbet kokosowy w otoczeniu słonecznego ylangu. Dopełnieniem rajskiego obrazu jest naturalny absolut wanilii i ambra.

Soleil de Jeddah Mango Kiss to po prostu perfumy pachnące przyjemnością...

Nuty: mango, kwiat pomarańczy, rumianek, mandarynka, ylang ylang, sorbet kokosowy, ambra, benzoin, irys

Twórca: Stephane Humbert Lucas

Brak przewoźników dla tego produktu.

Stephane Humbert Lucas Paris
Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,w 2023 roku mija 10. rocznica powstania marki Stephane Humbert Lucas Paris. Od samego początku zapachy te są synonimem luksusu, kunsztu perfumeryjnego i najwyższej jakości składników pochodzenie naturalnego.
To wszystko sprawia, że firma stawia bardzo wysokie wymagania swoim partnerom i zdobycie oficjalnej autoryzacji dla perfumerii jest procesem żmudnym i skomplikowanym. Tym bardziej cieszę się, że Impressium jest obecnie jedyną perfumerią w Polsce, która zdobyła taką autoryzację.A same zapachy to bajka! Stephane - malarz, perfumiarz i synestetyk - wykorzystuje kolory i faktury, aby przetłumaczyć je na język aromatów. Pracuje głównie na esencjach drzewnych, żywicach, ambrze (w tym naturalnej!), przyprawach, ale nie brakuje w jego kompozycjach też składników totalnie zaskakujących jak rumianek, mango czy whisky. Przy tym wszystkim nie są to perfumy kontrowersyjne lub odpychające.


Są tajemnicze, niezwykłe i porażająco piękne. Kocankowa baza w Une Nuit a Doha czy puszyste mango w God of Fire to klasa sama w sobie i naprawdę trudno się nimi nie zachwycać!