Soleil de Jeddah

Stephane Humbert Lucas Stephane Humbert Lucas

Nowy produkt

Nowy Soleil de Jeddah Rozszerz
  • próbka 0,5 mL
  • 50 mL (woda perfumowana)
  • 100 mL (woda perfumowana)

1 145,00 zł

brutto

SHL Soleil de Jeddah

Soleil de Jeddah

"Dotyk Złota" - „Dotyk złota”

W sercu pustyni ochra i złote wydmy mienią się w zenicie słońca. Niebo skrzy swoim blaskiem. Intensywny żar otacza zewsząd żądne wrażeń dusze i wkracza w nie, aby stać się jednością.

Zatrzymana chwila w sercu Orientu.

Zapach jest tak świetlisty jak słońce, od którego został nazwany. Intensywne i soczyste otwarcie z elementami włoskiej cytryny jest preludium dla egzotycznego serca z  wanilii i osmantusa. W dalszej części ambra jest ozdobiona wysublimowanym irysem florenckim z pudrowymi fasetami. A całość ujawnia swój silny charakter głębokimi skórzanymi nutami.

Zapach, który daje boskie wrażenie promiennej aury z potężnym i wyrafinowanym woalem za noszącym.

Obowiązkowa pozycja dla miłośników wyjątkowych zapachów o dużej mocy.

Nuty: rumianek, cytryna, irys, skóra, osmantus, akord ziemi, wanilia

Twórca: Stephane Humbert Lucas

Brak przewoźników dla tego produktu.

Stephane Humbert Lucas Paris
Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,w 2023 roku mija 10. rocznica powstania marki Stephane Humbert Lucas Paris. Od samego początku zapachy te są synonimem luksusu, kunsztu perfumeryjnego i najwyższej jakości składników pochodzenie naturalnego.
To wszystko sprawia, że firma stawia bardzo wysokie wymagania swoim partnerom i zdobycie oficjalnej autoryzacji dla perfumerii jest procesem żmudnym i skomplikowanym. Tym bardziej cieszę się, że Impressium jest obecnie jedyną perfumerią w Polsce, która zdobyła taką autoryzację.A same zapachy to bajka! Stephane - malarz, perfumiarz i synestetyk - wykorzystuje kolory i faktury, aby przetłumaczyć je na język aromatów. Pracuje głównie na esencjach drzewnych, żywicach, ambrze (w tym naturalnej!), przyprawach, ale nie brakuje w jego kompozycjach też składników totalnie zaskakujących jak rumianek, mango czy whisky. Przy tym wszystkim nie są to perfumy kontrowersyjne lub odpychające.


Są tajemnicze, niezwykłe i porażająco piękne. Kocankowa baza w Une Nuit a Doha czy puszyste mango w God of Fire to klasa sama w sobie i naprawdę trudno się nimi nie zachwycać!