Soleil de Jeddah
Soleil de Jeddah

Soleil de Jeddah

SHL SDJ
Na stanie
1 145,00 zł
Brutto
Rozmiar
  • próbka 0,5 mL
  • 50 mL (woda perfumowana)

Dostawa rozpoczyna się od

Do darmowej dostawy brakuje 280,00 zł, darmowa dostawa obowiązuje od 280,00 zł.
 

SHL Soleil de Jeddah

Soleil de Jeddah

"Dotyk Złota" - „Dotyk złota”

W sercu pustyni ochra i złote wydmy mienią się w zenicie słońca. Niebo skrzy swoim blaskiem. Intensywny żar otacza zewsząd żądne wrażeń dusze i wkracza w nie, aby stać się jednością.

Zatrzymana chwila w sercu Orientu.

Zapach jest tak świetlisty jak słońce, od którego został nazwany. Intensywne i soczyste otwarcie z elementami włoskiej cytryny jest preludium dla egzotycznego serca z  wanilii i osmantusa. W dalszej części ambra jest ozdobiona wysublimowanym irysem florenckim z pudrowymi fasetami. A całość ujawnia swój silny charakter głębokimi skórzanymi nutami.

Zapach, który daje boskie wrażenie promiennej aury z potężnym i wyrafinowanym woalem za noszącym.

Obowiązkowa pozycja dla miłośników wyjątkowych zapachów o dużej mocy.

Nuty: rumianek, cytryna, irys, skóra, osmantus, akord ziemi, wanilia

Twórca: Stephane Humbert Lucas

Stephane Humbert Lucas Paris

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,

w 2023 roku mija 10. rocznica powstania marki Stephane Humbert Lucas Paris. Od samego początku zapachy te są synonimem luksusu, kunsztu perfumeryjnego i najwyższej jakości składników pochodzenie naturalnego.

To wszystko sprawia, że firma stawia bardzo wysokie wymagania swoim partnerom i zdobycie oficjalnej autoryzacji dla perfumerii jest procesem żmudnym i skomplikowanym. Tym bardziej cieszę się, że Impressium jest obecnie jedyną perfumerią w Polsce, która zdobyła taką autoryzację.

A same zapachy to bajka! Stephane - malarz, perfumiarz i synestetyk - wykorzystuje kolory i faktury, aby przetłumaczyć je na język aromatów. Pracuje głównie na esencjach drzewnych, żywicach, ambrze (w tym naturalnej!), przyprawach, ale nie brakuje w jego kompozycjach też składników totalnie zaskakujących jak rumianek, mango czy whisky. Przy tym wszystkim nie są to perfumy kontrowersyjne lub odpychające.

Są tajemnicze, niezwykłe i porażająco piękne. Kocankowa baza w Une Nuit a Doha czy puszyste mango w God of Fire to klasa sama w sobie i naprawdę trudno się nimi nie zachwycać!

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

15 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania