Patchouli Figue

Panouge Panouge

Nowy produkt

Patchouli Figue Rozszerz

  • próbka 1 mL
  • 100 mL (woda perfumowana)

598,00 zł

brutto

Matieres Libres Patchouli Figue

Zapach Patchouli Figue przenosi nas do letniego ogrodu, gdzie słońce jest w zenicie, a niebo emanuje soczystym błękitem. W wiklinowym koszu znajdziemy dojrzałe jabłka, gruszki i figi. Rabarbar wprowadza tony kwaskowe i zielone.

Paczula gra tu rolę pierwszego planu. Występuje w odsłonie kakaowej, nie do końca słodkiej, ale z ciepłym, drzewnym tonem. 

To piękna, oryginalna wariacja na temat pozornie znanego składnika jakim jest paczula.

Nuty: paczula, figa, rabarbar, gruszka, kakao, jaśmin, cedr

Twórca: Marie Schnirer

Brak przewoźników dla tego produktu.

Panouge/Matieres Libres


Panouge Paris


Panouge ma swoje korzenie we francuskim domu perfumeryjnym „Laverne-Paris”, założonym w 1947 roku i specjalizującym się w produkcji olejków eterycznych.


Te początki pozwoliły firmie przez prawie 75 lat opanować selekcję najlepszych składników i subtelną sztukę kompozycji. Uwolniony od artystycznych i konceptualnych ograniczeń uznanych marek, Panouge potwierdza swoją własną tożsamość w świecie Haute Parfumerie.


Niszowa, najbardziej luksusowa linia tej firmy - Matieres Libres jest tego idealnym wyrazem. Dwoje niezależnych perfumiarzy dostało od marki wolną rękę w kreacji zapachów. Patrice Ravillard stworzył Absinthe Gaiac i Datura Amaretti. Marie Schnirer stanęła za Patchouli Figue oraz Rose Agathe.


Matieres Libres Panouge