Bianco Latte

Giardini di Toscana Giardini di Toscana

Nowy produkt

Nowy Bianco Latte Rozszerz
  • próbka 1 mL
  • 100 mL (woda perfumowana)

589,00 zł

brutto

Giardini di Toscana Bianco Latte

Bianco Latte to koronny zapach kolekcji Giardini di Toscana. Jest miękki, rozkosznie ciepły i słodki. Idealny balans między grą miodu, tonki i piżma pozwala upatrywać w tej kompozycji czołowych perfum tego gatunku.

Wrażenie olfaktorycznie tworzone przez zapach Bianco Latte są autentycznie niezwykłe. Mamy tu tony mleczne, biszkoptowe, mamy efekt wełny merynosów - ciepło i przyjemność. Przepięknie gra piżmo i bób tonka. 

Co warto podkreślić - kompozycja nie bazuje na nowatorskich tonach, ale w nowatorski i zjawiskowy sposób je interpretuje. 

To rozkosz w butelce!

Nuty: miód, karmel, tonka, wanilia, białe piżmo

Twórca: Silvia Martinelli

Brak przewoźników dla tego produktu.

Giardini di Toscana


Perfumy niszowe Giardini di ToscanaGiardini di Toscana to marka perfum, która przenosi Cię w magiczny świat włoskich ogrodów, pełnych kwiatów, ziół i słońca. To unikalna kolekcja zapachów inspirowanych bujną przyrodą i kulturowym dziedzictwem Toskanii, gdzie każde perfumy są jak podróż przez malownicze krajobrazy. Kolekcja ta jest hołdem dla natury, korzystając z najwyższej jakości składników, aby oddać unikalny charakter toskańskiego krajobrazu.


Butelki perfum Giardini di Toscana są równie eleganckie jak ich zawartość, ozdobione delikatnymi wzorami nawiązującymi do tradycji i kultury regionu. Każdy flakon jest jak małe dzieło sztuki, emanujące stylem i klasą.


Giardini di Toscana to nie tylko zapachy, lecz także historia i emocje zamknięte w butelkach, które przenoszą Cię w podróż do włoskiego raju. To marka, która uwodzi zmysły i pozostawia trwałe wrażenie, będąc niezapomnianym dodatkiem do Twojej osobistej kolekcji perfum.