Sakura
Sakura
Sakura
Sakura
Sakura
Sakura

Sakura

OJ Sakura
Dostępny produkt z innymi opcjami
205,00 zł
Brutto
Rozmiar
  • próbka 0,5 mL
  • 10 mL (woda perfumowana)
  • 88 mL (woda perfumowana)


Dostawa rozpoczyna się od

Do darmowej dostawy brakuje 280,00 zł, darmowa dostawa obowiązuje od 280,00 zł.
 

Ormonde Jayne Sakura

Lekka i przestrzenna kompozycja o nazwie Sakura zachwyca swoją świetlistością. Cechy te zostały osiągnięte dzięki grze cytrusów (limonka, mandarynka) oraz czerwonego pieprzu. W sercu perfumy odkrywają przepięknie złożony akord kwiatowy (frezja, kwiat wiśni, róża, cyklamen, fiołek), który łączy tony zielone, soczyste i pudrowe. Delikatną słodycz wprowadza wanilia i subtelna tonka.

Nuty: kwiat wiśni, osmanthus, limonka, bergamotka, mandarynka, czerwony pieprz, kolendra, bób tonka, wanilia, cedr, drewno sandałowe, fiołek, róża, cyklamen, frezja, lilia wodna

Twórca: Linda Jayne

Ormonde Jayne

Ormonde Jayne perfumy

Linda Pilkington - twórczyni Ormonde JayneFilozofią marki Ormonde Jayne jest połączenie jakości i prawdziwego luksusu, dążenie do piękna i elegancji.

Perfumeryjna kolekcja marki bazuje na jednej, prostej zasadzie: "Kreujemy nadzwyczajnie piękne perfumy ze specjalnych ingrediencji, które są bardzo rzadko spotykane w dzisiejszych czasach". To dlatego Linda Pilkington - twórczyni i nos marki - osobiście podróżuje po całym świecie i szuka najbardziej oryginalnych składników. W swoich poszukiwaniach nie kieruje się tylko odnajdowanie konkretnych gatunków, ale również zwraca uwagę na takie szczegóły jak mikroklimat danego miejsca i środowisko. Dzięki tak rozbudowanej selekcji osoby noszące perfumy Ormonde Jayne mają pewność, że kompozycje zrobione są bez żadnych kompromisów.

Współautorem każdego z zapachów marki jest również Geza Schoen.

Ze względu na niespotykaną nawet w innych niszowych produktach koncentrację naturalnych składników, w perfumach Ormonde Jayne wytwarza się osad. W żaden sposób nie wpływa to na jakość perfum, ponieważ związane jest z wytrącaniem składników nielotnych (a więc takich, które nie pachną) wchodzących w skład olejków otrzymywanych z drewna i żywic. Nie jest to wadą produktu, a świadczy jedynie o nadzwyczajnie wysokim stężeniu naturalnych esencji.

Ormonde Jayne to powrót do złotej ery perfumerii, do okresu, w którym kreacja zapachu była postrzegana w kategoriach sztuki.

Każdy z produktów Ormonde Jayne bazuje na wysoko skoncentrowanych naturalnych olejkach eterycznych, z których znaczna część jest nie do spotkania w innych produktach na rynku. Dodatkowo wszystkie butelki perfum są ręcznie wykonywane i konfekcjonowane w londyńskim laboratorium Ormonde Jayne.

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania