Coeur Couronne

Herve Gambs Herve Gambs

Nowy produkt

Coeur Couronne Rozszerz

Herve Gambs Coeur Couronne (czyste perfumy)

Coeur Couronne oznacza "Serce Korony'...

Więcej szczegółów

  • próbka 1 mL
  • 100 mL

825,00 zł

brutto

Herve Gambs Coeur Couronne (czyste perfumy)

Herve Gambs Coeur Couronne

Coeur Couronne oznacza "Serce Korony'.

To bardzo bogaty, zdobny aromat, w którym sercem są tony kwiatowe. Ich forma jest jednak nie klasycznie kwiatowe, ale likierowa. To pąki zamknięte w szlachetnych i kunsztownych pralinach. Słodycz miesza się tu z aromatem artemizji i musującym alkoholem. Bazę stanowi karmel i wanilia. Połączenie niesamowite, ale robiące wielkie wrażenie.

Ciekawym zabiegiem jest nadanie kwiatom formy owocowej, właśnie takiej likierowej. To rzadkość w świecie perfum.

Nuty: artemizja, neroli, jaśmin, karmel, wanilia

Brak przewoźników dla tego produktu.

Herve Gambs


Niszowe perfumy Herve Gambs


Herve Gambs to francuska marka, której początki sięgają 1989 roku. Przez wiele lat nie była jednak związana z perfumami, a z modą, architekturą i sztuką florystyczną. Chyba że za takie uznać artystyczne zapachy do wnętrz - pierwsza kolekcja tego typu miała bowiem premierą w Paryżu. Był wtedy rok 1992.


W 2015 roku debiutuje Parfums Couture Collection. To w jej skład wchodzą trzy kompozycje, które staną się wizytówką firmy na całym świecie: Rouge Cardinal, Coup de Grace i Coeur Couronne.


Z punktu widzenia czysto perfumeryjnego niezmiernie ważny jest fakt, że w większości perfum tej marki (i we wszystkich dostępnych w Impressium) dominują składniki naturalne o niesamowicie szlachetnym wydźwięku. Co więcej, Herve Gambs zdecydował o pewnym technicznym zabiegu, który sprawia, że jego perfumy są znacznie bardziej zbukietowane (harmonijne) niż inne. To za sprawą przedłużonego procesu odstawania kompozycji zapachowej. W tym czasie pojedyncze związki naturalnych olejków i absolutów reagują ze sobą, a kompozycja nabiera głębi.


Perfumy Herve Gambs zachwycą koneserów mocnych, zdecydowanych aromatów ukutych wokół nut drzewnych, subtelnie słodkich, przyprawowych. Mniej tu kwiatów, owoców czy cytrusów.