Kiss Me Intense

Nicolai Parfumeur Createur Nicolai Parfumeur Createur

Nowy produkt

Kiss Me Intense Rozszerz

Nicolai Kiss Me Intense

Kiss Me Intense to zapach przejmująco słodki, otulający z dominującą nutą migdałów. Dzięki wprowadzeniu do kompozycji...

Więcej szczegółów

  • 100 mL
  • 30 mL
  • próbka 0,5 mL

296,00 zł

brutto

Nicolai Kiss Me Intense

Nicolai Kiss Me IntenseKiss Me Intense to zapach przejmująco słodki, otulający z dominującą nutą migdałów. Dzięki wprowadzeniu do kompozycji heliotropu jest on również szalenie kobiecy i w pewnym stopniu pudrowy. Warto jednak zaznaczyć, że jest to kompozycja bardzo współczesna i zadowoli zwłaszcza koneserki niebanalnej, niszowej wanilii w perfumach.

Zapach wspaniale rozgrzewa podczas chłodnych dni, chociaż jest również idealnym towarzyszem w największe mrozy.

Warto też dodać, że obecność cynamonu, goździków i absolutu żywicy opoponaks dodaje mu orientalnego sznytu w stylu Guerlain Shalimar (a zwłaszcza wariacji Ode...). Zresztą w ogóle Kiss Me Intense jest świetnym przykładem połączenia francuskiego mistrzostwa perfumeryjnego z nowoczesną modą na zapachy słodkie i otulające.

Dla koneserek migdałowych i waniliowych perfum atrybut niezastąpiony

Nuty: wanilia, migdały, heliotrop, cynamon, goździki, cytryna, anyż, jaśmin, kwiat pomarańczy, ylang ylang, opoponaks, piżmo

Twórca: Patricia de Nicolai

Brak przewoźników dla tego produktu.

Nicolai Parfumeur Createur


Nicolai Parfumeur Createur LogoPatricia de NicolaiNicolai to marka szczególna, jeśli weźmiemy pod uwagę jej historię i fakt, że założycielka - Patricia de Nicolai - należy do rodu najznamienitszych perfumiarzy wszech czasów - Guerlain. Co więcej, nie na samym drzewie genealogicznym kończą się te powiązania, bowiem autorka wychowywała się i kształciła pod bezpośrednim okiem samego Jean-Paula (twórcy m. in. Samsary), który przez długie lat był jej mentorem.


Perfumy niszowe Parfums de NicolaiDzisiaj w perfumach Nicolai czuć sznyt dawnych lat świetności marki, kiedy Guerlain był domem niezależnym, do produkcji używano wyselekcjonowanych składników, a nowe premiery lansowano raz na kilka lat. Trzeba jednak wyraźnie zaznaczyć, że kompozycje Parfums de Nicolai to wonie klasyczne i eleganckie, francuskie do szpiku kości. Nie znajdziemy tu zapachów opartych na syntetycznych nutach landrynkowych, jadalnych lub morskich.


Jeśli widzimy w piramidzie nut owoce, to tylko ekstrakty naturalne w towarzystwie absolutów i olejków kwiatowych, jeśli nuty drzewne to bez ton mdłej, plastikowej słodyczy, ale z cytrusami i przyprawami w zamian. Taki kierunek kreacji sprawia, że dzieła Nicolai docenią koneserzy piękna uznający perfumerię za dziedzinę sztuki.


Wszystkie te perfumy powstają w laboratorium pod Paryżem przy użyciu wyselekcjonowanych składników z całego świata. Doboru każdej substancji dokonuje osobiście Patricia de Nicolai. Często wiąże się to z podróżami do najodleglejszych miejsc świata, żeby odnaleźć ingrediencji idealnie pasujące do zamysłu. Dzięki tak wielkiej dbałości o szczegóły powstają jednak perfumy niezwykłe. Trudne, ale niezwykłe.


Z prawdziwą dumą ogłaszamy, że Impressium jest pierwszą i jedyną perfumerią w Polsce, która zyskała akredytację marki Nicolai Parfumeur Createur Paris. Od listopada 2016 roku kolekcja jest prezentowana w naszym salonie przy Piotrkowskiej 243 w Łodzi.