Montabaco Rio

Ormonde Jayne Ormonde Jayne

Nowy produkt

Nowy Montabaco Rio Rozszerz
  • próbka 0,5 mL
  • 88 mL (woda perfumowana)

995,00 zł

brutto

Ormonde Jayne Montabaco Rio (edycja limitowana)

Karnawał w Rio został zamknięty we flakonie perfum. Tytoń zmieszany z owocami tworzy wrażenie niemożliwe do zapomnienia i faktycznie kojarzy się z zabawą do białego rana. Soczysty ananas, mango i rabarbar zamknięto w okowach karmelu. To sprawia, że Montabaco Rio robi olbrzymie wrażenie!

Nuty: tytoń, karmel, ananas, mango, rabarbar, magnolia, ISO E Super, herbata, akord drzewny, bób tonka, ambra, drewno sandałowe, jaśmin

Twórca: Linda Jayne


MARKA PRZENIOSŁA PREMIERĘ KOLEKCJI Z KWIETNIA 2024 na LUTY 2024

Brak przewoźników dla tego produktu.

Ormonde Jayne


Ormonde Jayne perfumyLinda Pilkington - twórczyni Ormonde JayneFilozofią marki Ormonde Jayne jest połączenie jakości i prawdziwego luksusu, dążenie do piękna i elegancji.


Perfumeryjna kolekcja marki bazuje na jednej, prostej zasadzie: "Kreujemy nadzwyczajnie piękne perfumy ze specjalnych ingrediencji, które są bardzo rzadko spotykane w dzisiejszych czasach". To dlatego Linda Pilkington - twórczyni i nos marki - osobiście podróżuje po całym świecie i szuka najbardziej oryginalnych składników. W swoich poszukiwaniach nie kieruje się tylko odnajdowanie konkretnych gatunków, ale również zwraca uwagę na takie szczegóły jak mikroklimat danego miejsca i środowisko. Dzięki tak rozbudowanej selekcji osoby noszące perfumy Ormonde Jayne mają pewność, że kompozycje zrobione są bez żadnych kompromisów.


Współautorem każdego z zapachów marki jest również Geza Schoen.


Ze względu na niespotykaną nawet w innych niszowych produktach koncentrację naturalnych składników, w perfumach Ormonde Jayne wytwarza się osad. W żaden sposób nie wpływa to na jakość perfum, ponieważ związane jest z wytrącaniem składników nielotnych (a więc takich, które nie pachną) wchodzących w skład olejków otrzymywanych z drewna i żywic. Nie jest to wadą produktu, a świadczy jedynie o nadzwyczajnie wysokim stężeniu naturalnych esencji.


Ormonde Jayne to powrót do złotej ery perfumerii, do okresu, w którym kreacja zapachu była postrzegana w kategoriach sztuki.


Każdy z produktów Ormonde Jayne bazuje na wysoko skoncentrowanych naturalnych olejkach eterycznych, z których znaczna część jest nie do spotkania w innych produktach na rynku. Dodatkowo wszystkie butelki perfum są ręcznie wykonywane i konfekcjonowane w londyńskim laboratorium Ormonde Jayne.