Sayidati

Majouri Majouri

Nowy produkt

Nowy Sayidati Rozszerz
  • próbka 0,5 mL
  • 75 mL (woda perfumowana)

355,00 zł

brutto

Majouri Sayidati

Obłędnie intensywny zapach różowych kwiatów miesza się tu z czystym piżmem. Zapach jest ekstremalnie kobiecy, elegancki, ale jednocześnie zachowuje w sobie pewną niedużą dawkę miękkości. Odpowiada za to z pewnością niewielka ilość absolutu wanilii i paczula. Co ważne, nawet po wielu godzinach, w Sayidati wciąż czuć ten naturalny, zachwycający aromat kwiatów i ich zielonych liści.

Nuty: różowa róża, jaśmin, kwiat pomarańczy, piżmo, ambra, wetiwer, wanilia, bergamotka

Twórca: Cyrill Roland

Brak przewoźników dla tego produktu.

Majouri
MAJOURI wierzy, że życie opiera się na spotkaniach – z ludźmi, kulturami, a nawet miejscami. To one budują nasze doświadczenia i stanowią o naszym prawdziwym bogactwie.


Kolekcja perfum Majouri to gama wyjątkowych zapachów, niesamowitych historii, niespotykanych surowców (i ich połączeń) oraz utalentowanych perfumiarzy


 


Kompozycje zapachowe


Każda woda perfumowana została stworzona na południu Francji, ojczyźnie współczesnej perfumerii, zawiera rzadkie i cenne składniki, co daje kompozycje o niezwykłej projekcji i trwałości, ale też zmienności i bogactwie doznań.


W ścisłej współpracy z utalentowanymi „nosami” Hadi Masmoum (założyciel Majouri) rozpoczął proces twórczy, który opierał się na wolności twórczej danej perfumiarzom.


To z tego powodu powstały prawdziwe perełki kolekcji, które podążają nowymi drogami. Warto tu wspomnieć o zapachu cynamonu i skóry - Gold Noir (perła kolekcji Majouri), który stworzył Cyrill Roland czy radosnego, babeczkowo-owocowego Crazy in Love autorstwa Amandine Clerc Marie.Flakony perfum Majouri


Zaprojektowana przez francuskich projektantów butelka MAJOURI jest hołdem dla bliskowschodniej sztuki. Ciężka, metalowa nakrętka w złotym kolorze przypominać ma wschodzące słońce. Sam flakon i jego teksturowane szkło, ozdobione arabeskami, jest sygnowane przez Pochet du Courval, najbardziej prestiżowego francuskiego producenta luksusowych butelek perfum, założonego na początku XVII wieku.


MAJOURI to zapachowy mariaż, w którym pasja spotyka się z wizją, a doskonałość francuskiej perfumerii jest nasycona orientalną elegancją.


ŚWIADOME KREOWANIE i EKOLOGICZNE PODEJŚCIE


Od początku istnienia MAJOURI stawia na odpowiedzialne tworzenie, zachęcające do odpowiedzialnej konsumpcji.


Butelki na perfumy MAJOURI zaprojektowano tak, aby można je było wielokrotnie napełniać. Można je uzupełniać indywidualnie sprzedawanymi wkładami (dostępne w Impressium od 2024 roku)


To ekologiczne podejście zmniejsza nasz wpływ na środowisko i wzmacnia pojęcie ponadczasowego projektu i wierności. Pozwala klientom na wielokrotny powrót do ich sygnatur zapachowych wśród kreacji MAJOURI.