Champaca
Champaca
Champaca
Champaca

Champaca

Ormonde Jayne Champaca
Na stanie
690,00 zł
Brutto

Ormonde Jayne Champaca

Champaca to gatunek magnolii, który obdarzony został przez naturę bogatym, oszałamiająco pięknym aromatem. W przeciwieństwie do klasycznej magnolii, absolut kwiatu champaca nie posiada wielu tonów...

Rozmiar
  • 120 mL (woda perfumowana)
  • próbka 0,5 mL
  • 50 mL (woda perfumowana)

Dostawa rozpoczyna się od

Do darmowej dostawy brakuje 280,00 zł, darmowa dostawa obowiązuje od 280,00 zł.
 

Ormonde Jayne Champaca

Ormonde Jayne Champaca

Champaca to gatunek magnolii, który obdarzony został przez naturę bogatym, oszałamiająco pięknym aromatem. W przeciwieństwie do klasycznej magnolii, absolut kwiatu champaca nie posiada wielu tonów odurzająco-słodkich, a za to obfituje w niuanse nieco chłodniejsze i transparentne.

I to właśnie za sprawą naturalnego absolutu tej rośliny perfumy Ormonde Jayne Champaca posiadają różnorodny, ale nieciężki bukiet. Tony zielonej herbaty wnoszą świeżość, absolut frezji lekkość i urok, a całość została pięknie utrwalona niuansami piżma i mirry. Trzeba jednak uczciwie powiedzieć, że Champaca nie jest wonią drzewną, a przede wszystkim kwiatową i ozdobioną tonami eleganckiej, kobiecej zieleni - to za sprawą wspomnianej już herbaty i bambusa.

Warto zauważyć też subtelne wątki pudrowe wyczarowane przez nutę ryżu basmati i czerwony pieprz. Zresztą ten ostatni składnik stanowi obok kwiatu champaca główny wątek kompozycji Ormonde Jayne.

UWAGA: Ze względu na bardzo duże stężenie naturalnych składników w perfumach Ormonde Jayne może wytrącać się osad, który nie jest wadą produktów i nie wpływa na zapach perfum.

Nuty: kwiat champaca, frezja, czerwony pieprz, mirra, piżmo, ryż basmati, zielona herbata, bambus, neroli

Twórca: Geza Schoen, Linda Pilkington

Ormonde Jayne

Ormonde Jayne perfumy

Linda Pilkington - twórczyni Ormonde JayneFilozofią marki Ormonde Jayne jest połączenie jakości i prawdziwego luksusu, dążenie do piękna i elegancji.

Perfumeryjna kolekcja marki bazuje na jednej, prostej zasadzie: "Kreujemy nadzwyczajnie piękne perfumy ze specjalnych ingrediencji, które są bardzo rzadko spotykane w dzisiejszych czasach". To dlatego Linda Pilkington - twórczyni i nos marki - osobiście podróżuje po całym świecie i szuka najbardziej oryginalnych składników. W swoich poszukiwaniach nie kieruje się tylko odnajdowanie konkretnych gatunków, ale również zwraca uwagę na takie szczegóły jak mikroklimat danego miejsca i środowisko. Dzięki tak rozbudowanej selekcji osoby noszące perfumy Ormonde Jayne mają pewność, że kompozycje zrobione są bez żadnych kompromisów.

Współautorem każdego z zapachów marki jest również Geza Schoen.

Ze względu na niespotykaną nawet w innych niszowych produktach koncentrację naturalnych składników, w perfumach Ormonde Jayne wytwarza się osad. W żaden sposób nie wpływa to na jakość perfum, ponieważ związane jest z wytrącaniem składników nielotnych (a więc takich, które nie pachną) wchodzących w skład olejków otrzymywanych z drewna i żywic. Nie jest to wadą produktu, a świadczy jedynie o nadzwyczajnie wysokim stężeniu naturalnych esencji.

Ormonde Jayne to powrót do złotej ery perfumerii, do okresu, w którym kreacja zapachu była postrzegana w kategoriach sztuki.

Każdy z produktów Ormonde Jayne bazuje na wysoko skoncentrowanych naturalnych olejkach eterycznych, z których znaczna część jest nie do spotkania w innych produktach na rynku. Dodatkowo wszystkie butelki perfum są ręcznie wykonywane i konfekcjonowane w londyńskim laboratorium Ormonde Jayne.

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania