Jasmin Od
Jasmin Od

Jasmin Od

Jasmin Od
Na stanie
845,00 zł
Brutto

Heeley Jasmin Od

Zazwyczaj, kiedy w nazwie perfum pojawia się nazwa kwiatu lub perfumeryjnej nuty, to (zwłaszcza w perfumach sieciowych) używa się do nich syntetycznych składników. James Heeley zrobił coś odwrotnego...

Rozmiar
  • próbka 0,5 mL
  • 100 mL (ekstrakt perfum)

Dostawa rozpoczyna się od

Do darmowej dostawy brakuje 280,00 zł, darmowa dostawa obowiązuje od 280,00 zł.
 

Heeley Jasmin Od (dawny Bubblegum Chic)

Jasmin Od to potężny zapach bazujący na absolucie jaśminu i tuberozy. Stężenie tych absolutów jest tak duże, że razem tworzą efekt nieomal truskawkowy. Jaśmin dominuje, ale tuberoza niweluje jego zwierzęce tony. 

Zazwyczaj jest tak, że czysty absolut tuberozy może kojarzyć się z aromatem palonej gumy, a stężony ekstrakt jaśminu ma zwierzęcy charakter. W Jasmin Od osiągnięto wspaniały efekt, który polega na tym, że dwa kwiaty wyznaczają zupełnie nową jakość swoją grą. Mamy tu wątki zielone, żywiczne, drzewne, owocowe...

Jest to kompozycja upojna, zmysłowa i potężna. Ta trzecia cecha wyraźnie wyróżnia ją z portfolio marki.

Nuty: jaśmin, tuberoza, piżmo

Heeley

James Heeley Parfums Logo

James HeeleyJames Heeley to angielski projektant. Jako że jego prace od zawsze czerpały bardzo dużo z natury, było oczywiste, że nie ominie go fascynacja światem zapachów. I faktycznie tak się stało. Pasja do uniwersum perfum okazała się tak silna, że zaprowadziła go do Francji. Tam Heeley kształcił swoje umiejętności i rozwijał wyobraźnię węchową.

Jego pierwsze perfumy - Menthe Fraiche - zostały zapamiętane jako ponadczasowa, elegancka i przy tym szalenie perfumeryjna woń. Zaskoczeniem było jednak to, że Heeley użył jako ingrediencji głównej mięty. To niby prosty i przyjemny składnik, ale w świecie perfum uważany jest za trudny i wymagający ponadprzeciętnych umiejętności, które dla większości perfumiarzy  są nie do zdobycia. To dlatego perfumy miętowe były, są i będę rzadkością na półkach perfumerii, nawet niszowych.

Po sukcesie Menthe Fraiche przyszła pora na premiery jeszcze większe. Cardinal, Esprit du Tigre czy Sel Marin to już kanon i klasyka perfumerii niszowej. Również najnowsza kompozycja - Chypre 21 - zachwyca jakością i mocą wyrazu. Ciągłe dążenie do doskonałości sprawiło, że marka Heeley Parfums należy dziś do ścisłej światowej elity, a sam James Heeley jest jednym z niewielu właścicieli marek, którzy zajmują się każdym etapem powstawania perfum - od kreacji zapachu po projekt etykiet. To zaś przynosi mu całkowitą niezależność i pozwala lansować zapachy totalnie bezkompromisowe i indywidualne.

Perfumy Heeley Wszystkie jego zapachy powstają we Francji ze starannie wyselekcjonowanych, najlepszych składników, które zapewniają kompozycjom niespotykaną jakość. Co więcej, przy produkcji perfum stosowane są zasady charakterystyczne dla tradycyjnej, francuskiej sztuki perfumeryjnej.

Wszystkie zapachy marki Heeley są przeznaczone dla kobiet i mężczyzn. Bez sztucznego podziału na męskie i damskie.

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania