Ballerina No. 4

Les Parfums de Rosine Les Parfums de Rosine

Nowy produkt

Ballerina No. 4 Rozszerz

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  • próbka 1 mL
  • 50 mL (woda perfumowana)
  • 100 mL (woda perfumowana)

498,00 zł

brutto

Ballerina No. 4

Tutaj róża chyba spada na drugi plan, ale to nie zmienia faktu, że mamy do czynienia z absolutnym arcydziełem sztuki perfumeryjnej. To ekstrakt kobiecego piękna z jaśminem, brzoskwinią i tuberozą. Całe trio dopełnia właśnie róża. 

Lekkość i światło nie ujmują jej głębi i misternej gry. 

To perfumy, które wąchamy i myślimy sobie: "Chcę tak pachnieć". 

Jednocześnie Ballerina No. 4 nie pachnie jak inne kompozycje. Stworzenie zapachu tak oryginalnego i jednocześnie tak pozytywnego to wielka sztuka.

Nuty: róża, jaśmin, tuberoza, czerwony pieprz, kardamon, brzoskwinia, kadzidło, balsam tolu, kardamon, mech, drewno sandałowe, paczula

Twórca: Delphine Lebeau

Brak przewoźników dla tego produktu.

Les Parfums de Rosine


Les Parfums de Rosine


Marie Helene Rogeon pochodziła z rodziny o długich perfumeryjnych tradycjach. Jej dziadek - Louis Panafieu - stworzył autorską Eau de Cologne dla Napoleona III oraz słynną wtedy Pommade des Mousquetaires.
W jej kreacjach próżno jednak szukać nawiązań do minionych epok, choć kompozycje spod szyldu Les Parfums de Rosine są niezwykle różnorodne - łączy je jednak róża, która występuje w każdych perfumach. I, co oczywiste, wykorzystuje się tu naturalny absolut z płatków oraz esencję (olejek).Nas ujęła przede wszystkim kolekcja Ballerina, której pięć pozycji z przyjemnością prezentujemy na półkach Impressium. To perfumy niezwykle współczesne, piękne i kobiece. Zaskakują swoją grą, choć jednocześnie pozostają rozkoszne i przyjazne w odbiorze.Les Parfums de Rosine perfumy butik