Secret Love
Secret Love

Secret Love

Na stanie
355,00 zł
Brutto
Rozmiar
  • próbka 0,5 mL
  • 75 mL (woda perfumowana)

Dostawa rozpoczyna się od

Do darmowej dostawy brakuje 280,00 zł, darmowa dostawa obowiązuje od 280,00 zł.
 

Majouri Secret Love

Kolejne dzieło dla Majouri Amandine Clerc Marie poświęciła nucie kwitnącej, świeżej frezji. To niewinny, bardzo naturalny aromat, który z pewnością zachwyci koneserki czystej, lekkiej interpretacji tonów kwiatowych, bez ciężkich, pudrowych i duszących elementów. Secret Love zostało utrwalone piżmem oraz drewnem sandałowym, co nie zakłóca misternej gry frezji.

Nuty: frezja, kiwi, mandarynka, orchidea, drewno sandałowe, mahoń, piżmo, lilia wodna

Twórca: Amandine Clerc Marie

Majouri

MAJOURI wierzy, że życie opiera się na spotkaniach – z ludźmi, kulturami, a nawet miejscami. To one budują nasze doświadczenia i stanowią o naszym prawdziwym bogactwie.

Kolekcja perfum Majouri to gama wyjątkowych zapachów, niesamowitych historii, niespotykanych surowców (i ich połączeń) oraz utalentowanych perfumiarzy

 

Kompozycje zapachowe

Każda woda perfumowana została stworzona na południu Francji, ojczyźnie współczesnej perfumerii, zawiera rzadkie i cenne składniki, co daje kompozycje o niezwykłej projekcji i trwałości, ale też zmienności i bogactwie doznań.

W ścisłej współpracy z utalentowanymi „nosami” Hadi Masmoum (założyciel Majouri) rozpoczął proces twórczy, który opierał się na wolności twórczej danej perfumiarzom.

To z tego powodu powstały prawdziwe perełki kolekcji, które podążają nowymi drogami. Warto tu wspomnieć o zapachu cynamonu i skóry - Gold Noir (perła kolekcji Majouri), który stworzył Cyrill Roland czy radosnego, babeczkowo-owocowego Crazy in Love autorstwa Amandine Clerc Marie.

Flakony perfum Majouri

Zaprojektowana przez francuskich projektantów butelka MAJOURI jest hołdem dla bliskowschodniej sztuki. Ciężka, metalowa nakrętka w złotym kolorze przypominać ma wschodzące słońce. Sam flakon i jego teksturowane szkło, ozdobione arabeskami, jest sygnowane przez Pochet du Courval, najbardziej prestiżowego francuskiego producenta luksusowych butelek perfum, założonego na początku XVII wieku.

MAJOURI to zapachowy mariaż, w którym pasja spotyka się z wizją, a doskonałość francuskiej perfumerii jest nasycona orientalną elegancją.

ŚWIADOME KREOWANIE i EKOLOGICZNE PODEJŚCIE

Od początku istnienia MAJOURI stawia na odpowiedzialne tworzenie, zachęcające do odpowiedzialnej konsumpcji.

Butelki na perfumy MAJOURI zaprojektowano tak, aby można je było wielokrotnie napełniać. Można je uzupełniać indywidualnie sprzedawanymi wkładami (dostępne w Impressium od 2024 roku)

To ekologiczne podejście zmniejsza nasz wpływ na środowisko i wzmacnia pojęcie ponadczasowego projektu i wierności. Pozwala klientom na wielokrotny powrót do ich sygnatur zapachowych wśród kreacji MAJOURI.

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

15 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania