Ambre Royal

Ormonde Jayne Ormonde Jayne

Nowy produkt

Ambre Royal Rozszerz

Ormonde Jayne Ambre Royal

Ambre Royal to pierwsze po długiej przerwie perfumy należące do klasycznej linii Ormonde Jayne. Formuła kompozycji powstawała bowiem kilka lat i dopiero niedawno Linda Jayne (Pilkington) uznała, że osiągnęła ideał.

Perfumy te łączą...

Więcej szczegółów

  • 120 mL (woda perfumowana)
  • próbka 0,5 mL
  • 88 mL (czyste perfumy)

1 015,00 zł

brutto

Ormonde Jayne Ambre Royal

ormonde jayne ambre royal

Ambre Royal to pierwsze po długiej przerwie perfumy należące do klasycznej linii Ormonde Jayne. Formuła kompozycji powstawała bowiem kilka lat i dopiero niedawno Linda Jayne (Pilkington) uznała, że osiągnęła ideał.

Perfumy te łączą świeżość kwiatów i tonów zielonych z ciepłem migotliwej ambry i tonami drzewnymi. Są niebywale trwałe, wyczuwalne, ale jednocześnie nie narzucają się otoczeniu. Subtelnie iskrzą i zmieniają swoje obrazy. I choć kompozycja Ambre Royal określana jest jako orientalna, to warto zaznaczyć, że tonów dymnych i głęboko żywicznych tu nie wpleciono.

Jest za to ta niesamowicie słoneczna, zmysłowa nuta ambrowa, która trzyma się skóry kilkanaście godzin i wprost może się również kojarzyć z rozgrzanymi bryłkami bursztynu. Uchwycenie takiego obrazu w perfumach to sztuka ponadprzeciętna

Nuty: ambra, pomarańcza, bergamotka, jaśmin, orchidea, osmanthus, akord zielony, paczula, piżmo, róża, irys, cedr

Twórca: Linda Pilkington (Jayne), Geza Schoen

Brak przewoźników dla tego produktu.

Ormonde Jayne


Ormonde Jayne perfumyLinda Pilkington - twórczyni Ormonde JayneFilozofią marki Ormonde Jayne jest połączenie jakości i prawdziwego luksusu, dążenie do piękna i elegancji.


Perfumeryjna kolekcja marki bazuje na jednej, prostej zasadzie: "Kreujemy nadzwyczajnie piękne perfumy ze specjalnych ingrediencji, które są bardzo rzadko spotykane w dzisiejszych czasach". To dlatego Linda Pilkington - twórczyni i nos marki - osobiście podróżuje po całym świecie i szuka najbardziej oryginalnych składników. W swoich poszukiwaniach nie kieruje się tylko odnajdowanie konkretnych gatunków, ale również zwraca uwagę na takie szczegóły jak mikroklimat danego miejsca i środowisko. Dzięki tak rozbudowanej selekcji osoby noszące perfumy Ormonde Jayne mają pewność, że kompozycje zrobione są bez żadnych kompromisów.


Współautorem każdego z zapachów marki jest również Geza Schoen.


Ze względu na niespotykaną nawet w innych niszowych produktach koncentrację naturalnych składników, w perfumach Ormonde Jayne wytwarza się osad. W żaden sposób nie wpływa to na jakość perfum, ponieważ związane jest z wytrącaniem składników nielotnych (a więc takich, które nie pachną) wchodzących w skład olejków otrzymywanych z drewna i żywic. Nie jest to wadą produktu, a świadczy jedynie o nadzwyczajnie wysokim stężeniu naturalnych esencji.


Ormonde Jayne to powrót do złotej ery perfumerii, do okresu, w którym kreacja zapachu była postrzegana w kategoriach sztuki.


Każdy z produktów Ormonde Jayne bazuje na wysoko skoncentrowanych naturalnych olejkach eterycznych, z których znaczna część jest nie do spotkania w innych produktach na rynku. Dodatkowo wszystkie butelki perfum są ręcznie wykonywane i konfekcjonowane w londyńskim laboratorium Ormonde Jayne.