Ta'if

Ormonde Jayne Ormonde Jayne

Nowy produkt

Ta'if Rozszerz

Ormonde Jayne Ta'if

W górach Arabii Saudyjskiej, w mieście Ta'if otrzymuje się jeden z najcenniejszych olejków różanych na świecie.

Dzięki temu, że róże rosną na zachodnich stokach gór ich olejek posiada...

Więcej szczegółów

  • 120 mL (woda perfumowana)
  • 50 mL
  • próbka 0,5 mL

690,00 zł

brutto

Ormonde Jayne Ta'if

Ormonde Jayne Ta'if 50 mL

W górach Arabii Saudyjskiej, w mieście Ta'if otrzymuje się jeden z najcenniejszych olejków różanych na świecie.

Dzięki temu, że róże rosną na zachodnich stokach gór ich olejek posiada bardziej zawiesisty i orientalny aromat. To właśnie z tych upraw pochodzi aromat różany wykorzystywany przez saudyjską rodzinę królewską. W masowej produkcji perfum nie jest to woń wykorzystywana powszechnie z jednego powodu - roczna produkcja olejku różanego z Ta'if jest po prostu zbyt mała, żeby sprostać zapotrzebowaniu światowych potentatów.

W perfumach Ormonde Jayne składnik ten zestawiono z olejkiem z kwiatu pomarańczy i szafranem. To dzięki temu kompozycja jest upajająca, lekko słodka i niesamowicie różana. Można śmiało powiedzieć, że Ta'if na nowo definuje różane perfumy.

UWAGA: Ze względu na bardzo duże stężenie naturalnych składników w perfumach Ormonde Jayne może wytrącać się osad, który nie jest wadą produktów i nie wpływa na zapach perfum.

Nuty: róża z Ta'if, szafran, kwiat pomarańczy, czerwony pieprz, wanilia, ambra, frezja, jaśmin, żarnowiec

Twórca: Linda Pilkington, Geza Schoen

Brak przewoźników dla tego produktu.

Ormonde Jayne


Ormonde Jayne perfumyLinda Pilkington - twórczyni Ormonde JayneFilozofią marki Ormonde Jayne jest połączenie jakości i prawdziwego luksusu, dążenie do piękna i elegancji.


Perfumeryjna kolekcja marki bazuje na jednej, prostej zasadzie: "Kreujemy nadzwyczajnie piękne perfumy ze specjalnych ingrediencji, które są bardzo rzadko spotykane w dzisiejszych czasach". To dlatego Linda Pilkington - twórczyni i nos marki - osobiście podróżuje po całym świecie i szuka najbardziej oryginalnych składników. W swoich poszukiwaniach nie kieruje się tylko odnajdowanie konkretnych gatunków, ale również zwraca uwagę na takie szczegóły jak mikroklimat danego miejsca i środowisko. Dzięki tak rozbudowanej selekcji osoby noszące perfumy Ormonde Jayne mają pewność, że kompozycje zrobione są bez żadnych kompromisów.


Współautorem każdego z zapachów marki jest również Geza Schoen.


Ze względu na niespotykaną nawet w innych niszowych produktach koncentrację naturalnych składników, w perfumach Ormonde Jayne wytwarza się osad. W żaden sposób nie wpływa to na jakość perfum, ponieważ związane jest z wytrącaniem składników nielotnych (a więc takich, które nie pachną) wchodzących w skład olejków otrzymywanych z drewna i żywic. Nie jest to wadą produktu, a świadczy jedynie o nadzwyczajnie wysokim stężeniu naturalnych esencji.


Ormonde Jayne to powrót do złotej ery perfumerii, do okresu, w którym kreacja zapachu była postrzegana w kategoriach sztuki.


Każdy z produktów Ormonde Jayne bazuje na wysoko skoncentrowanych naturalnych olejkach eterycznych, z których znaczna część jest nie do spotkania w innych produktach na rynku. Dodatkowo wszystkie butelki perfum są ręcznie wykonywane i konfekcjonowane w londyńskim laboratorium Ormonde Jayne.