Sadel

Svensk Parfym Svensk Parfym

Nowy produkt

Sadel Rozszerz

Svensk Parfym Sadel

Drzewny, głęboki zapach jest najbardziej odmiennym w kolekcji Svensk Parfym. To wytrawne drewno, cień kadzidła, aromat palonych żywic na bazie z karmelu, tytoniu i skóry...

Więcej szczegółów

  • próbka 0,5 mL
  • 30 mL (woda perfumowana)

438,00 zł

brutto

Svensk Parfym Sadel

Drzewny, głęboki zapach jest najbardziej odmiennym w kolekcji Svensk Parfym. To wytrawne drewno, cień kadzidła, aromat palonych żywic na bazie z karmelu, tytoniu i skóry. Czytając spis nut można odnieść wrażenie, że to perfumy gourmand (smakowite), ale tak nie jest. Nuty tego typu pojawiają się w kompozycji, ale nigdy nie dominują drewna. 

W Sadel można poczuć zdecydowanie więcej nut, niż wynika to z oficjalnych informacji.

Nuty: tytoń. karmel, kajmak, wanilia, skóra

Twórca: Henrik Lestreus

Brak przewoźników dla tego produktu.

Svensk Parfym


Svensk Parfym perfumy niszoweInspirowane Szwecją i wyprodukowane w Szwecji zapachy są interpretacją natury, historii i kultury tego kraju. Mają niesamowicie przyjemne, naturalne aromaty, które zinterpretowano jednak w oryginalny sposób. Wynika to z użycia wielu składników otrzymywanych bezpośrednio z arktycznych roślin, które nie są powszechnie znane w pracowniach perfumiarskich we Francji czy Włoszech.


Svensk Parfym, choć jest marką niszową, nie jest trudna w odbiorze - to znaczy, że kompozycje te potrafią zachwycić nawet osoby, które nie są szczególnie zagłębione w świat perfum. Jednocześnie odróżniają się od wszystkiego, co znamy z półek luksusowych perfumerii.


To trochę taka bajkowa podróż do świata soczystych owoców, ziół, przepełnionego żywicami drewna (choć to głównie w zapachu Sadel)...