Ormonde Woman

Ormonde Jayne Ormonde Jayne

Nowy produkt

Ormonde Woman Rozszerz

Koronne perfumy Ormonde Jayne dla kobiet

Więcej szczegółów

890,00 zł

brutto

Koronne perfumy Ormonde Jayne dla kobiet.

Ormonde Woman to zapach poświęcony akordom drzewnym. Nie jest on oparty na nucie cykuty lub innych trujących roślin, jak błędnie zwykło się uważać w Polsce po przetłumaczeniu sygnaturowej ingrediencji: "Black Hemlock". W tym wypadku chodzi o wiecznie zielony gatunek choiny rosnący na stokach Kordylierów w Ameryce Północnej. W perfumerii tych roślin się praktycznie nie wykorzystuje ze względu na cenę i ochronę. Ormonde Woman jest jedynym dostępnym zapachem z tą nutą na rynku.

Dzięki wykorzystaniu olejku z czarnej choiny i zestawieniu go z kardamonem i fiołkiem uzyskano efekt zapachu przewrotnie zielonego, nieco dymnego i drzewnego.

Nuty: czarna choina, fiołek, drewno sandałowe, drewno cedrowe, kardamon, kolendra, absolut jaśminu, olejek z trawy, ambra, wetiwer

Twórca: Linda Pilkington

Brak przewoźników dla tego produktu.

Filozofią marki Ormonde Jayne jest połączenie jakości i prawdziwego luksusu, dążenie do piękna i elegancji.


Perfumeryjna kolekcja marki bazuje na jednej, prostej zasadzie: "Kreujemy nadzwyczajnie piękne perfumy ze specjalnych ingrediencji, które są bardzo rzadko spotykane w dzisiejszych czasach". To dlatego Linda Pilkington - twórczyni i nos marki - osobiście podróżuje po całym świecie i szuka najbardziej oryginalnych składników. W swoich poszukiwaniach nie kieruje się tylko odnajdowanie konkretnych gatunków, ale również zwraca uwagę na takie szczegóły jak mikroklimat danego miejsca i środowisko. Dzięki tak rozbudowanej selekcji osoby noszące perfumy Ormonde Jayne mają pewność, że kompozycje zrobione są bez żadnych kompromisów.


Ze względu na niespotykaną nawet w innych niszowych produktach koncentrację naturalnych składników, w perfumach Ormonde Jayne wytwarza się osad. W żaden sposób nie wpływa to na jakość perfum, ponieważ związane jest z wytrącaniem składników nielotnych (a więc takich, które nie pachną) wchodzących w skład olejków otrzymywanych z drewna i żywic. Nie jest to wadą produktu, a świadczy jedynie o nadzwyczajnie wysokim stężeniu naturalnych esencji.


Ormonde Jayne to powrót do złotej ery perfumerii, do okresu, w którym kreacja zapachu była postrzegana w kategoriach sztuki.


Każdy z produktów Ormonde Jayne bazuje na wysoko skoncentrowanych naturalnych olejkach eterycznych, z których większość jest nie do spotkanie w innych produktach na rynku. Dodatkowo wszystkie butelki perfum są ręcznie wykonywane i konfekcjonowane w londyńskim laboratorium Ormonde Jayne.