Ormonde Woman
Ormonde Woman
Ormonde Woman
Ormonde Woman
Ormonde Woman
Ormonde Woman

Ormonde Woman

Ormonde Jayne Ormonde Woman
Na stanie
690,00 zł
Brutto

Ormonde Jayne Ormonde Woman

Koronne perfumy Ormonde Jayne dla kobiet. Hipnotyzujące, spokojne, ciepłe i chłodne jednocześnie...

Rozmiar
  • 120 mL (woda perfumowana)
  • próbka 0,5 mL
  • 50 mL (woda perfumowana)

Dostawa rozpoczyna się od

Do darmowej dostawy brakuje 280,00 zł, darmowa dostawa obowiązuje od 280,00 zł.
 

Ormonde Jayne Ormonde Woman

Ormonde Woman

Koronne perfumy Ormonde Jayne dla kobiet. Hipnotyzujące, spokojne, ciepłe i chłodne jednocześnie...

Ormonde Woman to zapach poświęcony akordom drzewnym. Nie jest on oparty na nucie cykuty lub innych trujących roślin, jak błędnie zwykło się uważać w Polsce po przetłumaczeniu sygnaturowej ingrediencji: "Black Hemlock". W tym wypadku chodzi o wiecznie zielony gatunek choiny rosnący na stokach Kordylierów w Ameryce Północnej. W perfumerii tych roślin się praktycznie nie wykorzystuje ze względu na cenę i ochronę. Ormonde Woman jest jedynym dostępnym zapachem z tą nutą na rynku.

Dzięki wykorzystaniu olejku z czarnej choiny i zestawieniu go z kardamonem i fiołkiem uzyskano efekt zapachu przewrotnie zielonego, nieco dymnego i drzewnego. 

Jednocześnie absolut jaśminu i drewno sandałowe nadaję kompozycji cielesnego, migotliwego charakteru, który przykuwa uwagę i uwodzi...

Ormonde Woman to również perfumy, które powstały w 100% z naturalnych składników. Nawet akord ambrowy, zazwyczaj syntetyczny, został zbudowany bez ani jednej sztucznej ingrediencji.

UWAGA: Ze względu na bardzo duże stężenie naturalnych składników w perfumach Ormonde Jayne może wytrącać się osad, który nie jest wadą produktów i nie wpływa na zapach perfum

Nuty: czarna choina, fiołek, drewno sandałowe, drewno cedrowe, kardamon, kolendra, absolut jaśminu, olejek z trawy, ambra, wetiwer

Twórca: Linda Pilkington, Geza Schoen

Ormonde Jayne

Ormonde Jayne perfumy

Linda Pilkington - twórczyni Ormonde JayneFilozofią marki Ormonde Jayne jest połączenie jakości i prawdziwego luksusu, dążenie do piękna i elegancji.

Perfumeryjna kolekcja marki bazuje na jednej, prostej zasadzie: "Kreujemy nadzwyczajnie piękne perfumy ze specjalnych ingrediencji, które są bardzo rzadko spotykane w dzisiejszych czasach". To dlatego Linda Pilkington - twórczyni i nos marki - osobiście podróżuje po całym świecie i szuka najbardziej oryginalnych składników. W swoich poszukiwaniach nie kieruje się tylko odnajdowanie konkretnych gatunków, ale również zwraca uwagę na takie szczegóły jak mikroklimat danego miejsca i środowisko. Dzięki tak rozbudowanej selekcji osoby noszące perfumy Ormonde Jayne mają pewność, że kompozycje zrobione są bez żadnych kompromisów.

Współautorem każdego z zapachów marki jest również Geza Schoen.

Ze względu na niespotykaną nawet w innych niszowych produktach koncentrację naturalnych składników, w perfumach Ormonde Jayne wytwarza się osad. W żaden sposób nie wpływa to na jakość perfum, ponieważ związane jest z wytrącaniem składników nielotnych (a więc takich, które nie pachną) wchodzących w skład olejków otrzymywanych z drewna i żywic. Nie jest to wadą produktu, a świadczy jedynie o nadzwyczajnie wysokim stężeniu naturalnych esencji.

Ormonde Jayne to powrót do złotej ery perfumerii, do okresu, w którym kreacja zapachu była postrzegana w kategoriach sztuki.

Każdy z produktów Ormonde Jayne bazuje na wysoko skoncentrowanych naturalnych olejkach eterycznych, z których znaczna część jest nie do spotkania w innych produktach na rynku. Dodatkowo wszystkie butelki perfum są ręcznie wykonywane i konfekcjonowane w londyńskim laboratorium Ormonde Jayne.

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania