Osmanthus

Ormonde Jayne Ormonde Jayne

Nowy produkt

Osmanthus Rozszerz

Ormonde Jayne Osmanthus

Osmantus to drobny kwiat rosnący na zboczach chińskich Himalajów. Jego zapach jest świeży, ale ambitny zarazem.

Ormonde Jayne prezentuje go w formie...

Więcej szczegółów

  • próbka 1 mL
  • 120 mL
  • 50 mL

545,00 zł

brutto

Ormonde Jayne Osmanthus

Ormonde Jayne Osmanthus

Osmantus to drobny kwiat rosnący na zboczach chińskich Himalajów. Jego zapach jest świeży, ale ambitny zarazem.

Ormonde Jayne prezentuje go w formie nieznanej z innych kompozycji tego typu. Zazwyczaj lub prawie zawsze kwiat ten przyjmuje formę ciepłą i nieco owocową. Perfumy Osmanthus pachną jednak inaczej. Są soczyście świeże, rześkie, pełne życia, a przy tym eleganckie i bardzo kobiece.

Trudno streścić je w kilku zdaniach, ponieważ absolut osmanthusa jest składnikiem bardzo wielowymiarowym i zmiennym. W każdym jednak momencie można opisać go określeniem "wysublimowany".

Na pewno warto zwrócić uwagę na nieco ciepłe, cielesne tony, które w Osmanthus kreowane są za sprawą słonecznego labdanum i drzewnego wetiweru.

UWAGA: Ze względu na bardzo duże stężenie naturalnych składników w perfumach Ormonde Jayne może wytrącać się osad, który nie jest wadą produktów i nie wpływa na zapach perfum.

Nuty: osmantus, jaśmin sambac, dawana, wetiwer, pomelo, lilia wodna, piżmo, labdanum, drewno cedrowe, pimento

Twórca: Linda Pilkington, Geza Schoen

Przewoźnik Informacje Cena
Odbiór w salonie (Łódź, Piotrkowska 243, wtorek-środa 12-21) Odbiór w salonie (Łódź) Darmowa dostawa!
DPD Krajowa (darmowa poza próbkami) Wysyłka: NATYCHMIAST 15,00 zł
Poczta polska - polecony (tylko próbki i książki) Wysyłka: 2-5 dni robocze 9,90 zł
DPD Krajowa za pobraniem (COD) Wysyłka: NATYCHMIAST 19,50 zł

Ormonde Jayne


Ormonde Jayne perfumyLinda Pilkington - twórczyni Ormonde JayneFilozofią marki Ormonde Jayne jest połączenie jakości i prawdziwego luksusu, dążenie do piękna i elegancji.


Perfumeryjna kolekcja marki bazuje na jednej, prostej zasadzie: "Kreujemy nadzwyczajnie piękne perfumy ze specjalnych ingrediencji, które są bardzo rzadko spotykane w dzisiejszych czasach". To dlatego Linda Pilkington - twórczyni i nos marki - osobiście podróżuje po całym świecie i szuka najbardziej oryginalnych składników. W swoich poszukiwaniach nie kieruje się tylko odnajdowanie konkretnych gatunków, ale również zwraca uwagę na takie szczegóły jak mikroklimat danego miejsca i środowisko. Dzięki tak rozbudowanej selekcji osoby noszące perfumy Ormonde Jayne mają pewność, że kompozycje zrobione są bez żadnych kompromisów.


Współautorem każdego z zapachów marki jest również Geza Schoen.


Ze względu na niespotykaną nawet w innych niszowych produktach koncentrację naturalnych składników, w perfumach Ormonde Jayne wytwarza się osad. W żaden sposób nie wpływa to na jakość perfum, ponieważ związane jest z wytrącaniem składników nielotnych (a więc takich, które nie pachną) wchodzących w skład olejków otrzymywanych z drewna i żywic. Nie jest to wadą produktu, a świadczy jedynie o nadzwyczajnie wysokim stężeniu naturalnych esencji.


Ormonde Jayne to powrót do złotej ery perfumerii, do okresu, w którym kreacja zapachu była postrzegana w kategoriach sztuki.


Każdy z produktów Ormonde Jayne bazuje na wysoko skoncentrowanych naturalnych olejkach eterycznych, z których znaczna część jest nie do spotkania w innych produktach na rynku. Dodatkowo wszystkie butelki perfum są ręcznie wykonywane i konfekcjonowane w londyńskim laboratorium Ormonde Jayne.