On Board
On Board
On Board
On Board

On Board

On Board
Na stanie
695,00 zł
Brutto
Rozmiar
  • 100 mL
  • 50 mL
  • próbka 0,5 mL

Dostawa rozpoczyna się od

Do darmowej dostawy brakuje 280,00 zł, darmowa dostawa obowiązuje od 280,00 zł.
 

Pont des Arts On Board

Markę Pont des Arts kojarzymy z elegancją i umiarkowaniem. On Board to właśnie idealne ucieleśnienie tych haseł.

Zapach jest lekki, świeży, ale charakteryzuje go niebywała szlachetność. To połączenie mięty, kardamonu i cedru z odrobiną świetlistego sandałowca w bazie. Jest duża szansa, że perfumy zachwycą fanów i fanki On s'etait dit. Obie kompozycje są dziełem Vincenta Granjona i mają wspólne DNA.

Niezmiernie ciekawie gra tu też fiołek w odsłonie chłodnej zieleni, absolutnie bez tonów pudrowych.

Twórca: Vincent Grandjon

Nuty: kardamon, mięta, jałowiec, cedr, drewno sandałowe, fiołek, drewno kaszmirowe, piżmo

Pont des Arts

Perfumy Pont des Arts

Pont des Arts perfumy niszowePont des Arts reprezentuje w świecie perfum najwyższą jakość, elegancję i luksus. Każdy z zapachów składa hołd klasycznej, francuskiej sztuce kreacji, ale łączy to z przewidywaniem przyszłości i tego, jaką drogą perfumiarstwo dopiero podąży. To sprawia, że kompozycje są autentycznie niezwykłe, zbudowane niemal w 100% ze składników naturalnych. Co więcej, Pont des Arts pozyskało kilka ingrediencji po raz pierwszy w historii i zdobyło na nie ekskluzywność - tak, że nie mogą być użyte w żadnych innych perfumach bez zgody firmy.

Dwie z dotychczasowych kreacji są dziełem Bertranda Duchaufoura, trzecia wyszła spod nozdrzy Vincenta Grandjona - profesora Ecole Superieure du Parfum.

Most - symbol

Nazwa "Pont des Arts" stanowi odniesienie do najbardziej znanego, pieszego mostu w Paryżu. Spina on brzegi Sekwany między dwoma, niezwykłymi miejscami, które symbolizują sztukę i wiedzę - dwie nadrzędne wartości marki. Te miejsca to Luwr i Instytut Francji.

Symbolika mostu jest jednak głębsza, ponieważ ma nawiązywać do łączenia, odkrywania nowego, spajania sprzeczności... Motyw ten w połączeniu z ampersandem stanowi znak marki, który odnajdujemy choćby w korkach, na pudełkach czy we wszystkich innych materiałach.

Idealne detale

Aby jeszcze bardziej uwydatnić ekskluzywny charakter pachnących substancji, twórcy zdecydowali się na współpracę z francuskimi rękodzielnikami i małymi manufakturami w kwestiach produkcji opakowań i detali.

Tym sposobem powstały korki wykonane z niklu, stopu miedzi z glinem i glinu z cynkiem (tak zwany stop znal - wykorzystywany z precyzyjnych odlewach), które mają stanowić rekonstrukcję jednego z przęseł mostu, wysokiej jakości flakony z grubego szkła czy nawet sitodruk nań nałożony. Twórcy, którzy pracowali dla Pont des Arts posiadają odznaczenia Entreprise du Patrimoine Vivant - certyfikaty wydawane przez Republikę Francji w uznaniu doskonałości w zakresie tradycyjnego rzemiosła.

Pont des Arts w Polsce i na świecie

Obecnie marka dostępna jest jedynie w kilku miejscach na świecie, a w Polsce wyłącznie w Impressium przy Piotrkowskiej 243. Twórcy docenili charakter łódzkiej perfumerii, jej historię i historię wspaniałej kamienicy, która również ma artystyczne korzenie.

Pont des Arts 100 mL

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania