Frangipani

Ormonde Jayne Ormonde Jayne

Nowy produkt

Frangipani Rozszerz

Ormonde Jayne Frangipani

Miękki, urzekający aromat kwiatu frangipani rosnącego na tropikalnych wyspach.

Więcej szczegółów

  • 120 mL (woda perfumowana)
  • próbka 0,5 mL
  • 50 mL (woda perfumowana)

690,00 zł

brutto

Ormonde Jayne Frangipani

Ormonde Jayne Frangipani 50 ml

Miękki, urzekający aromat kwiatu frangipani rosnącego na tropikalnych wyspach.

Frangipani bywa uważana za królową egzotycznych kwiatów. Jej soczyście zielony, kremowy zapach jest nie do pomylenia z żadnym innym. W perfumach Ormonde Jayne zestawiono tę nutę z kilkoma innymi, które nadają jej bardziej owocowego i nieco pudrowego wydźwięku.  Jedną z tych nut jest kwiat lipy wnoszący ciepłe, miodowe niuanse. Kompozycję ociepla zaś śliwka i wanilia. Całość pozostaje upajająca, ponadczasowa i elegancka.

Co ważne, we Frangipani użyto naturalnych absolutów frangipani i tuberozy, które należą o najdroższych składników w warsztacie perfumiarzy.

UWAGA: Ze względu na bardzo duże stężenie naturalnych składników w perfumach Ormonde Jayne może wytrącać się osad, który nie jest wadą produktów i nie wpływa na zapach perfum.

Nuty: frangipani, kwiat lipy, śliwka, wanilia, orchidea, magnolia, limonka, tuberoza, piżmo, ambra, drewno cedrowe

Twórca: Linda Pilkington, Geza Schoen

Brak przewoźników dla tego produktu.

Ormonde Jayne


Ormonde Jayne perfumyLinda Pilkington - twórczyni Ormonde JayneFilozofią marki Ormonde Jayne jest połączenie jakości i prawdziwego luksusu, dążenie do piękna i elegancji.


Perfumeryjna kolekcja marki bazuje na jednej, prostej zasadzie: "Kreujemy nadzwyczajnie piękne perfumy ze specjalnych ingrediencji, które są bardzo rzadko spotykane w dzisiejszych czasach". To dlatego Linda Pilkington - twórczyni i nos marki - osobiście podróżuje po całym świecie i szuka najbardziej oryginalnych składników. W swoich poszukiwaniach nie kieruje się tylko odnajdowanie konkretnych gatunków, ale również zwraca uwagę na takie szczegóły jak mikroklimat danego miejsca i środowisko. Dzięki tak rozbudowanej selekcji osoby noszące perfumy Ormonde Jayne mają pewność, że kompozycje zrobione są bez żadnych kompromisów.


Współautorem każdego z zapachów marki jest również Geza Schoen.


Ze względu na niespotykaną nawet w innych niszowych produktach koncentrację naturalnych składników, w perfumach Ormonde Jayne wytwarza się osad. W żaden sposób nie wpływa to na jakość perfum, ponieważ związane jest z wytrącaniem składników nielotnych (a więc takich, które nie pachną) wchodzących w skład olejków otrzymywanych z drewna i żywic. Nie jest to wadą produktu, a świadczy jedynie o nadzwyczajnie wysokim stężeniu naturalnych esencji.


Ormonde Jayne to powrót do złotej ery perfumerii, do okresu, w którym kreacja zapachu była postrzegana w kategoriach sztuki.


Każdy z produktów Ormonde Jayne bazuje na wysoko skoncentrowanych naturalnych olejkach eterycznych, z których znaczna część jest nie do spotkania w innych produktach na rynku. Dodatkowo wszystkie butelki perfum są ręcznie wykonywane i konfekcjonowane w londyńskim laboratorium Ormonde Jayne.