Rose Royale

Nicolai Parfumeur Createur Nicolai Parfumeur Createur

Nowy produkt

Rose Royale Rozszerz

Nicolai Rose Royale

Laboratorium Patricii de Nicolai mieści się tuż obok królewskich ogrodów Palais Royal w Paryżu. Kwitnące weń róże od zawsze inspirowały ją i oszałamiały swoim naturalnym, subtelnie słodkim i zielonym aromatem. 

I właśnie tak pachnie Rose Royale - to czysta róża, która powstała na kanwie...

Więcej szczegółów

  • 100 mL
  • 30 mL
  • próbka 0,5 mL

238,00 zł

brutto

Nicolai Rose Royale

Nicolai Rose Royale

Laboratorium Patricii de Nicolai mieści się tuż obok królewskich ogrodów Palais Royal w Paryżu. Kwitnące weń róże od zawsze inspirowały ją i oszałamiały swoim naturalnym, subtelnie słodkim i zielonym aromatem. 

I właśnie tak pachnie Rose Royale - to czysta róża, która powstała na kanwie naturalnych, najcenniejszych esencji. Migotliwie słodki kwiat jest tu podkreślony zieloną kolendrą i absolutem czarnej porzeczki. W efekcie otrzymujemy perfumy radosne, świetliste i emanujące pozytywną energią. 

W porównaniu do Rose Pivoine nie zawierają innych nut kwiatowych, a tony piżmowe i czyste zastąpiono delikatnym akordem owocowym (wspomniana już porzeczka i marakuja) z ciepłym cieniem olejków drzewnych (z drewna sandałowego oraz gwajakowego).

Na pewno zachwyci koneserów Eau d'Italie Rosa Greta czy kobiet poszukujących radosnej i naturalnej odmiany klasyków Chloe.

Nuty: róża, czarna porzeczka, drewno gwajakowe, kolendra, drewno sandałowe, marakuja, ambrette, nieśmiertelnik

Twórca: Patricia de Nicolai

Brak przewoźników dla tego produktu.

Nicolai Parfumeur Createur


Nicolai Parfumeur Createur LogoPatricia de NicolaiNicolai to marka szczególna, jeśli weźmiemy pod uwagę jej historię i fakt, że założycielka - Patricia de Nicolai - należy do rodu najznamienitszych perfumiarzy wszech czasów - Guerlain. Co więcej, nie na samym drzewie genealogicznym kończą się te powiązania, bowiem autorka wychowywała się i kształciła pod bezpośrednim okiem samego Jean-Paula (twórcy m. in. Samsary), który przez długie lat był jej mentorem.


Perfumy niszowe Parfums de NicolaiDzisiaj w perfumach Nicolai czuć sznyt dawnych lat świetności marki, kiedy Guerlain był domem niezależnym, do produkcji używano wyselekcjonowanych składników, a nowe premiery lansowano raz na kilka lat. Trzeba jednak wyraźnie zaznaczyć, że kompozycje Parfums de Nicolai to wonie klasyczne i eleganckie, francuskie do szpiku kości. Nie znajdziemy tu zapachów opartych na syntetycznych nutach landrynkowych, jadalnych lub morskich.


Jeśli widzimy w piramidzie nut owoce, to tylko ekstrakty naturalne w towarzystwie absolutów i olejków kwiatowych, jeśli nuty drzewne to bez ton mdłej, plastikowej słodyczy, ale z cytrusami i przyprawami w zamian. Taki kierunek kreacji sprawia, że dzieła Nicolai docenią koneserzy piękna uznający perfumerię za dziedzinę sztuki.


Wszystkie te perfumy powstają w laboratorium pod Paryżem przy użyciu wyselekcjonowanych składników z całego świata. Doboru każdej substancji dokonuje osobiście Patricia de Nicolai. Często wiąże się to z podróżami do najodleglejszych miejsc świata, żeby odnaleźć ingrediencji idealnie pasujące do zamysłu. Dzięki tak wielkiej dbałości o szczegóły powstają jednak perfumy niezwykłe. Trudne, ale niezwykłe.


Z prawdziwą dumą ogłaszamy, że Impressium jest pierwszą i jedyną perfumerią w Polsce, która zyskała akredytację marki Nicolai Parfumeur Createur Paris. Od listopada 2016 roku kolekcja jest prezentowana w naszym salonie przy Piotrkowskiej 243 w Łodzi.