Musc Blanc
Musc Blanc

Musc Blanc

Nicolai Musc Blanc
Na stanie
245,00 zł
Brutto

Nicolai Musc Blanc (dyfuzor 250 mL)

Musc Blanc to jeden z koronnych zapachów do wnętrz od Nicolai...

Rozmiar
  • świeca (180 g)
  • dyfuzor (250 mL)
  • zapas do dyfuzora (500 mL)

Dostawa rozpoczyna się od

Do darmowej dostawy brakuje 280,00 zł, darmowa dostawa obowiązuje od 280,00 zł.
 

Nicolai Musc Blanc

Musc Blanc to jeden z koronnych zapachów do wnętrz od Nicolai. Forma dyfuzora zapewnia, że aromat bez przerwy utrzymuje się w domu (przez 8 tygodni). Po zużyciu flakonu o pojemności 250 mL istnieje możliwość dokupienia źródła o pojemności 500 mL (pojawią się w Impressium na początku 2020 roku).

Sama kompozycja Musc Blanc oparta jest na tonach kwiatowo-piżmowych, a dzięki temu składniki kreują wrażenie czystości, świeżości, ale z jednoczesnym szlachetnym wykończeniem. To zapach, który będzie pasował do każdego wnętrza. W jego skład wchodzi też naturalny olejek z sandałowca z Mysore, który zmiękcza inne nuty i nadaje przyjaznego charakteru.

W celu modyfikacji mocy zapachu można usunąć część z rattanowych patyczków.

Nuty: irys, piżmo, pelargonia, drewno sandałowe, róża, goździk

Twórca: Patricia de Nicolai

Nicolai Parfumeur Createur

Nicolai Parfumeur Createur Logo

Patricia de NicolaiNicolai to marka szczególna, jeśli weźmiemy pod uwagę jej historię i fakt, że założycielka - Patricia de Nicolai - należy do rodu najznamienitszych perfumiarzy wszech czasów - Guerlain. Co więcej, nie na samym drzewie genealogicznym kończą się te powiązania, bowiem autorka wychowywała się i kształciła pod bezpośrednim okiem samego Jean-Paula (twórcy m. in. Samsary), który przez długie lat był jej mentorem.

Perfumy niszowe Parfums de NicolaiDzisiaj w perfumach Nicolai czuć sznyt dawnych lat świetności marki, kiedy Guerlain był domem niezależnym, do produkcji używano wyselekcjonowanych składników, a nowe premiery lansowano raz na kilka lat. Trzeba jednak wyraźnie zaznaczyć, że kompozycje Parfums de Nicolai to wonie klasyczne i eleganckie, francuskie do szpiku kości. Nie znajdziemy tu zapachów opartych na syntetycznych nutach landrynkowych, jadalnych lub morskich.

Jeśli widzimy w piramidzie nut owoce, to tylko ekstrakty naturalne w towarzystwie absolutów i olejków kwiatowych, jeśli nuty drzewne to bez ton mdłej, plastikowej słodyczy, ale z cytrusami i przyprawami w zamian. Taki kierunek kreacji sprawia, że dzieła Nicolai docenią koneserzy piękna uznający perfumerię za dziedzinę sztuki.

Wszystkie te perfumy powstają w laboratorium pod Paryżem przy użyciu wyselekcjonowanych składników z całego świata. Doboru każdej substancji dokonuje osobiście Patricia de Nicolai. Często wiąże się to z podróżami do najodleglejszych miejsc świata, żeby odnaleźć ingrediencji idealnie pasujące do zamysłu. Dzięki tak wielkiej dbałości o szczegóły powstają jednak perfumy niezwykłe. Trudne, ale niezwykłe.

Z prawdziwą dumą ogłaszamy, że Impressium jest pierwszą i jedyną perfumerią w Polsce, która zyskała akredytację marki Nicolai Parfumeur Createur Paris. Od listopada 2016 roku kolekcja jest prezentowana w naszym salonie przy Piotrkowskiej 243 w Łodzi.

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania