Ocean of The Midnight Moon

Simone Andreoli Simone Andreoli

Nowy produkt

Ocean of The Midnight Moon Rozszerz

  • 100 mL
  • próbka 0,5 mL

895,00 zł

brutto

Simone Andreoli Ocean of the Midnight Moon

Ocean of the Midnight Moon to najbardziej złożony i wielowarstwowy zapach morski dostępny współcześnie na rynku. Do jego kreacji wykorzystano aż 130 składników, w tym najdroższe naturalne esencje otrzymywane specjalne na potrzeby tej kompozycji. 

Ma ona przywoływać chłód oceanu rozświetlonego blaskiem księżyca. W praktyce oznacza to połączenie nut morskich z drewnem i przyprawami. Molekuła Calone - znana od lat - została tu przedstawiona  w zestawieniu z balsamem fir (otrzymywanym w jodły) i absolutem mchu dębowego. Dodatek skóry nadaje całości kadzidlanej maniery i można powiedzieć, że w Ocean of the Midnight Moon widzimy ocean, który pochłonął żywy las - z jego żywicami, ściółką, miodem, szyszkami, suchymi liśćmi.

Ze względu na koszt składników - Ocean of the Midnight Moon - jako jedyna woda perfumowana prezentowana jest w wyższej cenie.

Nuty: skóra, balsam fir, paczula, mech dębowy, mirt, cytryna, mięta, jałowiec, olejek bigarade, bergamotka, mandarynka, grejpfrut, akord morski

Brak przewoźników dla tego produktu.

Simone Andreoli


Perfumy niszowe Simone Andreoli


Simone Andreoli to jedna z najbardziej cenionych, współczesnych marek perfumeryjnych we Włoszech. Dla większości osób jest tożsama z zapachem dalekich podróży, ale nie tylko do scenerii wielkich i zachwycających, lecz również naznaczonych pędem życia, biegiem z kawą i laptopem. Odnajdziemy tu żar pustyni, owocowe koktajle pite na plażach Sorrento czy eleganckie interpretacje cytrusów pasujące do "wilka" z Wall Street.


To perfumy nowoczesne, osadzone w XXI wieku, bez tonów retro, które charakteryzują większość klasycznych firm włoskich (Santa Maria Novella, Farmacia SS Annunziata itd...).