Patchouli Sublime 90 mL
Patchouli Sublime 90 mL
Patchouli Sublime 90 mL
Patchouli Sublime 90 mL

Patchouli Sublime

Nicolai Patchouli Sublime
Na stanie
2 495,00 zł
Brutto

Nicolai Patchouli Sublime Elixir de Parfum

Po wielkim sukcesie swojego koronnego dzieła - Patchouli Intense - Patricia de Nicolai raz jeszcze tworzy kompozycję na temat paczuli, tym razem o stężeniu czystych perfum - Elixir de Parfum - Patchouli Sublime.

Rozmiar
  • próbka 0,5 mL
  • 90 mL (Elixir de Parfum)

Dostawa rozpoczyna się od

Do darmowej dostawy brakuje 280,00 zł, darmowa dostawa obowiązuje od 280,00 zł.
 

Nicolai Patchouli Sublime Elixir de Parfum

Po wielkim sukcesie swojego koronnego dzieła - Patchouli Intense - Patricia de Nicolai raz jeszcze tworzy kompozycję na temat paczuli, tym razem o stężeniu czystych perfum - Elixir de Parfum - Patchouli Sublime.

Są to perfumy o niespotykanej sile wyrazu. Klasyczny akord paczulowo-przyprawowy wzbogacono w nich o absolut tytoniu oraz bobu tonka. To sprawia, że luksusowa wariacja jest wonią jeszcze głębszą i bardziej niezwykłą. 

Lawendowy chłód ustąpił tu miejsca akordom drzewnym, choć początek wzbogacono o kolendrę i miętę - które też niosą pewien zimny pierwiastek.

Sama nuta paczuli powstała w wyniku połączenia dwóch naturalnych składników - esencji z liści oraz absolutu - stąd pachnie w sposób jeszcze bardziej niezwykły i wielowymiarowy. 

W przypadku drogich perfum często zastanawiamy się, czy naprawdę są warte swojej ceny. W przypadku Patchouli Sublime wszystkie wątpliwości rozwiewają się po pierwszej aplikacji. Zapach pachnie tak, że nie sposób się mu oprzeć. Jest elegancki, mocny, wyrazisty i szykowny. Już kropla zaaplikowana na nadgarstek pokazuje, że to perfumy o ultrawysokiej jakości - klasa sama dla siebie.

Nuty: paczula (absolut i esencja z liści), bób tonka, tytoń, mięta, kolendra, geranium, kadzidło, róża, piżmo, ambra

Twórca: Patricia de Nicolai

Nicolai Parfumeur Createur

Nicolai Parfumeur Createur Logo

Patricia de NicolaiNicolai to marka szczególna, jeśli weźmiemy pod uwagę jej historię i fakt, że założycielka - Patricia de Nicolai - należy do rodu najznamienitszych perfumiarzy wszech czasów - Guerlain. Co więcej, nie na samym drzewie genealogicznym kończą się te powiązania, bowiem autorka wychowywała się i kształciła pod bezpośrednim okiem samego Jean-Paula (twórcy m. in. Samsary), który przez długie lat był jej mentorem.

Perfumy niszowe Parfums de NicolaiDzisiaj w perfumach Nicolai czuć sznyt dawnych lat świetności marki, kiedy Guerlain był domem niezależnym, do produkcji używano wyselekcjonowanych składników, a nowe premiery lansowano raz na kilka lat. Trzeba jednak wyraźnie zaznaczyć, że kompozycje Parfums de Nicolai to wonie klasyczne i eleganckie, francuskie do szpiku kości. Nie znajdziemy tu zapachów opartych na syntetycznych nutach landrynkowych, jadalnych lub morskich.

Jeśli widzimy w piramidzie nut owoce, to tylko ekstrakty naturalne w towarzystwie absolutów i olejków kwiatowych, jeśli nuty drzewne to bez ton mdłej, plastikowej słodyczy, ale z cytrusami i przyprawami w zamian. Taki kierunek kreacji sprawia, że dzieła Nicolai docenią koneserzy piękna uznający perfumerię za dziedzinę sztuki.

Wszystkie te perfumy powstają w laboratorium pod Paryżem przy użyciu wyselekcjonowanych składników z całego świata. Doboru każdej substancji dokonuje osobiście Patricia de Nicolai. Często wiąże się to z podróżami do najodleglejszych miejsc świata, żeby odnaleźć ingrediencji idealnie pasujące do zamysłu. Dzięki tak wielkiej dbałości o szczegóły powstają jednak perfumy niezwykłe. Trudne, ale niezwykłe.

Z prawdziwą dumą ogłaszamy, że Impressium jest pierwszą i jedyną perfumerią w Polsce, która zyskała akredytację marki Nicolai Parfumeur Createur Paris. Od listopada 2016 roku kolekcja jest prezentowana w naszym salonie przy Piotrkowskiej 243 w Łodzi.

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania