Cuir Andalou
Cuir Andalou
Cuir Andalou
Cuir Andalou
Cuir Andalou
Cuir Andalou

Cuir Andalou

Na stanie
725,00 zł
Brutto

Rania J Cuir Andalou

Cuir Andalou to skórzane perfumy, które zabierają nas w różne rejony świata. Ścisły początek z pewnością nie jest Andaluzją, ale Trynidadem. Kilka pierwszych minut żywo przenosi nas nad brzeg Trynidadzkiego Jeziora...

Rozmiar
  • próbka 0,5 mL
  • 50 mL (woda perfumowana)
  • 100 mL (woda perfumowana)

Dostawa rozpoczyna się od

Do darmowej dostawy brakuje 280,00 zł, darmowa dostawa obowiązuje od 280,00 zł.
 

Rania J Cuir Andalou

Cuir Andalou to skórzane perfumy, które zabierają nas w różne rejony świata. Ścisły początek z pewnością nie jest Andaluzją, ale Trynidadem. Kilka pierwszych minut żywo przenosi nas nad brzeg Trynidadzkiego Jeziora Asfaltowego. Czujemy, że stoimy nad jego brzegiem i bierzemy głęboki wdech rozgrzanego powietrza, w którym miesza się woń naturalnego asfaltu, ropy naftowej i ziemi. Efekt ten jest jednak niesamowicie przyjemny i niesamowity.

Później kompozycja wkracza w tony drzewno-skórzane, ciepłe, zmienne. Odkryjemy tu klimat andaluzyjskich pałaców, w których przyprawy mieszają się z wonią skór. Mignie cień dymnej róży, drzewnego irysa i wytrawnego oudu. Wówczas Cuir Andalou kojarzy się bardzo luksusowo i wręcz wytwornie.

To jedne z najlepszych skórzanych perfum na rynku. Mimo podobieństwa spisu nut nie są jednak podobne do Nicolai Baikal Leather.

Nuty: skóra, szafran, neroli, róża, fiołek, irys, paczula, drewno sandałowe, kastoreum, oud

Twórca: Rania Jouaneh

Rania J

Rania J logo

Rania Jouaneh dorastała na Bliskim Wschodzie. Aromat kwitnących jaśminów, różnorodnych przypraw czy żywic towarzyszył jej od najmłodszych lat. Później, jako niezależny perfumiarz, stworzyła markę, która szybko stała się jedną z najbardziej charakterystycznych na świecie, ponieważ trudne aromaty naturalnych absolutów i olejków żywicznych i kwiatowych tłumaczyła na francuski styl.

W 2012 powstały koronne perfumy tej marki - Ambre Loup (Ambrowy Wilk) - oszałamiająca mocą i trwałością kompozycja, która bazuje na tonach przypraw, labdanum, drewna gwajakowego i kadzideł. Dzisiaj perfumy te są zgodnie oceniane jako jedne z najważniejszych i przełomowych w historii niszowej perfumerii.

Perfumy te nie są produkowane bez przerwy, ponieważ każdy zapach powstaje ze ściśle określonych składników, otrzymywanych z roślin rosnących w konkretnych miejscach. Jeśli z jakichś powodów nie uda się ich uzyskać, wówczas perfumerie nie mogą go zamówić.

Obecnie z skład kolekcji Rania J wchodzi 8 kompozycji:

drzewne i żywiczne: Ambre Loup, Cuir Andalou, Oud Assam, T. Habanero, Lavande 44

kwiatowe i owocowe: Musc Moschus, Rose Ishtar, Jasmin Kama

Ps. Same zapachy są na najwyższym poziomie. Intrygują nawet postronne osoby, które oceniają je bardzo pozytywnie. Wąchane bezpośrednio po aplikacji lub użyte w zbyt dużej ilości mogą jednak okazać się męczące - stąd warto zacząć przygodę z nimi od jednej "chmurki".

Marka dostępna jest w Polsce wyłącznie w Impressium

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

7 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania