Verveine d'Eugene

Heeley Heeley

Nowy produkt

Verveine d'Eugene Rozszerz

Heeley Verveine d'Eugene

Werbena była ulubionym aromatem Cesarzowej Eugenii.

I trudno się temu dziwić, skoro jej zielony i cytrusowy aromat ma tak ożywczą moc, że od razu...

Więcej szczegółów

  • próbka 1 mL
  • 100 mL

575,00 zł

brutto

Heeley Verveine d'Eugene

Heeley Verveine d'EugeneWerbena była ulubionym aromatem Cesarzowej Eugenii, znanej jako Eugenia de Montijo.

I trudno się temu dziwić, skoro jej zielony i cytrusowy aromat ma tak ożywczą moc, że od razu dodaje energii.

Verveine d'Eugene to perfumy bezbłędnie świeże, lekkie i przestrzenne. Zbudowano je wokół nuty werbeny.

Jej lekkość połączona z cytryną i bergamotką przenosi do siódmego nieba. Absolutnie nie jest to jednak woń po prostu cytrusowa, bowiem synergia soczystego rabarbaru i liści czarnej porzeczki nadaje Verveine d'Eugene dodatkowego wymiaru zieleni i owocowej słodyczy. Jaśmin i piżmo zmiękcza zaś całość i dodaje zmysłowego charakteru.

Według Jamesa Heeleya klucz jest taki: Mężczyzna - Ignorant, Kobieta - Elegancka Ogrodniczka.

Nuty: bergamotka, rabarbar, kardamon, werbena, czarna porzeczka, jaśmin, piżmo

Twórca: James Heeley

Brak przewoźników dla tego produktu.

Heeley


James Heeley Parfums Logo


James HeeleyJames Heeley to angielski projektant. Jako że jego prace od zawsze czerpały bardzo dużo z natury, było oczywiste, że nie ominie go fascynacja światem zapachów. I faktycznie tak się stało. Pasja do uniwersum perfum okazała się tak silna, że zaprowadziła go do Francji. Tam Heeley kształcił swoje umiejętności i rozwijał wyobraźnię węchową.


Jego pierwsze perfumy - Menthe Fraiche - zostały zapamiętane jako ponadczasowa, elegancka i przy tym szalenie perfumeryjna woń. Zaskoczeniem było jednak to, że Heeley użył jako ingrediencji głównej mięty. To niby prosty i przyjemny składnik, ale w świecie perfum uważany jest za trudny i wymagający ponadprzeciętnych umiejętności, które dla większości perfumiarzy  są nie do zdobycia. To dlatego perfumy miętowe były, są i będę rzadkością na półkach perfumerii, nawet niszowych.


Po sukcesie Menthe Fraiche przyszła pora na premiery jeszcze większe. Cardinal, Esprit du Tigre czy Sel Marin to już kanon i klasyka perfumerii niszowej. Również najnowsza kompozycja - Chypre 21 - zachwyca jakością i mocą wyrazu. Ciągłe dążenie do doskonałości sprawiło, że marka Heeley Parfums należy dziś do ścisłej światowej elity, a sam James Heeley jest jednym z niewielu właścicieli marek, którzy zajmują się każdym etapem powstawania perfum - od kreacji zapachu po projekt etykiet. To zaś przynosi mu całkowitą niezależność i pozwala lansować zapachy totalnie bezkompromisowe i indywidualne.


Perfumy Heeley Wszystkie jego zapachy powstają we Francji ze starannie wyselekcjonowanych, najlepszych składników, które zapewniają kompozycjom niespotykaną jakość. Co więcej, przy produkcji perfum stosowane są zasady charakterystyczne dla tradycyjnej, francuskiej sztuki perfumeryjnej.


Wszystkie zapachy marki Heeley są przeznaczone dla kobiet i mężczyzn. Bez sztucznego podziału na męskie i damskie.