Rose des Neiges

Les Parfums de Rosine Les Parfums de Rosine

Nowy produkt

Nowy Rose des Neiges Rozszerz
  • próbka 1 mL
  • 50 mL (woda perfumowana)
  • 100 mL (woda perfumowana)

498,00 zł

brutto

Rose des Neiges

Tworząc Rose des Neiges, Nicolas Bonneville chciał uchwycić aromat kwiatu otoczonego śniegiem, ale jednocześnie skąpanego w ostatnich promykach słońca. Jest to zapach soczyście owocowy na początku, później wyraźnie pudrowy. Róża z czasem dzieli swoją rolę z fiołkiem. W bazie duet ten miękko opada na puduszce miękkiego heliotropu i drewna sandałowego.

Nuty: róża (olejek i absolut), fiołek, heliotrop, liczi, czerwony pieprz, arbuz, drewno sandałowe

Twórca: Nicolas Bonneville

Brak przewoźników dla tego produktu.

Les Parfums de Rosine


Les Parfums de Rosine


Marie Helene Rogeon pochodziła z rodziny o długich perfumeryjnych tradycjach. Jej dziadek - Louis Panafieu - stworzył autorską Eau de Cologne dla Napoleona III oraz słynną wtedy Pommade des Mousquetaires.
W jej kreacjach próżno jednak szukać nawiązań do minionych epok, choć kompozycje spod szyldu Les Parfums de Rosine są niezwykle różnorodne - łączy je jednak róża, która występuje w każdych perfumach. I, co oczywiste, wykorzystuje się tu naturalny absolut z płatków oraz esencję (olejek).Nas ujęła przede wszystkim kolekcja Ballerina, której pięć pozycji z przyjemnością prezentujemy na półkach Impressium. To perfumy niezwykle współczesne, piękne i kobiece. Zaskakują swoją grą, choć jednocześnie pozostają rozkoszne i przyjazne w odbiorze.Les Parfums de Rosine perfumy butik