Menthe Fraiche

Heeley Heeley

Nowy produkt

Menthe Fraiche Rozszerz

Heeley Menthe Fraiche

Zapach świeży niczym mięta z ogrodu. Po prostu...

Więcej szczegółów

  • próbka 1 mL
  • 100 mL (woda perfumowana)

695,00 zł

brutto

Heeley Menthe Fraiche

Heeley Menthe FraicheMało jest na świecie perfum po prostu miętowych. Jeszcze mniej jest takich, które pachną jak dzieła sztuki. Paradoksalnie Menthe Fraiche to właśnie takie miętowe dzieło sztuki. Wszystko za sprawą połączenia dwóch olejków miętowych i innych ingrediencji, które nadają kompozycji głębi i trwałości.

Zapach jest ultraświeży, lekki, naturalny i ponadczasowy. Heeley przywołuje na myśl gniecione liście mięty zmieszane z sycylijską bergamotką, zieloną herbatą i białym cedrem.

Menthe Fraiche to perfumy jednocześnie perfekcyjnie oryginalne a przy tym łatwe w noszeniu.

Mężczyzna Menthe Fraiche jest czysty i wysportowany, taki jak Patrick Bateman w "American Psycho". Kobietę charakteryzuje idealnie biały uśmiech i błyszczyk na ustach. Jest młoda i seksowna.

Nuty: mięta pieprzowa, mięta kędzierzawa, bergamotka, zielona herbata, frezja, cedr

Twórca: James Heeley

Brak przewoźników dla tego produktu.

Heeley


James Heeley Parfums Logo


James HeeleyJames Heeley to angielski projektant. Jako że jego prace od zawsze czerpały bardzo dużo z natury, było oczywiste, że nie ominie go fascynacja światem zapachów. I faktycznie tak się stało. Pasja do uniwersum perfum okazała się tak silna, że zaprowadziła go do Francji. Tam Heeley kształcił swoje umiejętności i rozwijał wyobraźnię węchową.


Jego pierwsze perfumy - Menthe Fraiche - zostały zapamiętane jako ponadczasowa, elegancka i przy tym szalenie perfumeryjna woń. Zaskoczeniem było jednak to, że Heeley użył jako ingrediencji głównej mięty. To niby prosty i przyjemny składnik, ale w świecie perfum uważany jest za trudny i wymagający ponadprzeciętnych umiejętności, które dla większości perfumiarzy  są nie do zdobycia. To dlatego perfumy miętowe były, są i będę rzadkością na półkach perfumerii, nawet niszowych.


Po sukcesie Menthe Fraiche przyszła pora na premiery jeszcze większe. Cardinal, Esprit du Tigre czy Sel Marin to już kanon i klasyka perfumerii niszowej. Również najnowsza kompozycja - Chypre 21 - zachwyca jakością i mocą wyrazu. Ciągłe dążenie do doskonałości sprawiło, że marka Heeley Parfums należy dziś do ścisłej światowej elity, a sam James Heeley jest jednym z niewielu właścicieli marek, którzy zajmują się każdym etapem powstawania perfum - od kreacji zapachu po projekt etykiet. To zaś przynosi mu całkowitą niezależność i pozwala lansować zapachy totalnie bezkompromisowe i indywidualne.


Perfumy Heeley Wszystkie jego zapachy powstają we Francji ze starannie wyselekcjonowanych, najlepszych składników, które zapewniają kompozycjom niespotykaną jakość. Co więcej, przy produkcji perfum stosowane są zasady charakterystyczne dla tradycyjnej, francuskiej sztuki perfumeryjnej.


Wszystkie zapachy marki Heeley są przeznaczone dla kobiet i mężczyzn. Bez sztucznego podziału na męskie i damskie.