Stilla

Svensk Parfym Svensk Parfym

Nowy produkt

Stilla Rozszerz

Svensk Parfym Stilla

Stilla to interpretacja bezruchu, potęgującego odczuwanie zapachów, które unoszą się w powietrzu w pogodny, zimny poranek.

Więcej szczegółów

  • próbka 0,5 mL
  • 30 mL (woda perfumowana)

438,00 zł

brutto

Svensk Parfym Stilla

Stilla to interpretacja bezruchu, potęgującego odczuwanie zapachów, które unoszą się w powietrzu w pogodny, zimny poranek.

Stilla została stworzona jako fizyczne przypomnienie, że otaczające okoliczności mają wpływ na wszystko, czego doświadczamy.

Zapach zawiera aromatyczną, białą lawendę, doskonale połączoną z eukaliptusem. Obie nuty ułożono wśród akordów drzewnych i piżmowych. Stilla to szwedzkie słowo oznaczające spokój...

Nuty: lawenda, eukaliptus, piżmo, drewno

Twórca: Henrik Lestreus

Brak przewoźników dla tego produktu.

Svensk Parfym


Svensk Parfym perfumy niszoweInspirowane Szwecją i wyprodukowane w Szwecji zapachy są interpretacją natury, historii i kultury tego kraju. Mają niesamowicie przyjemne, naturalne aromaty, które zinterpretowano jednak w oryginalny sposób. Wynika to z użycia wielu składników otrzymywanych bezpośrednio z arktycznych roślin, które nie są powszechnie znane w pracowniach perfumiarskich we Francji czy Włoszech.


Svensk Parfym, choć jest marką niszową, nie jest trudna w odbiorze - to znaczy, że kompozycje te potrafią zachwycić nawet osoby, które nie są szczególnie zagłębione w świat perfum. Jednocześnie odróżniają się od wszystkiego, co znamy z półek luksusowych perfumerii.


To trochę taka bajkowa podróż do świata soczystych owoców, ziół, przepełnionego żywicami drewna (choć to głównie w zapachu Sadel)...


W perfumach Svensk może wytrącać się osad, który nie jest wadą produktu i nie wpływa na zapach. Wynika z użycia dużej ilości naturalnych składników.