Pache Cardinal
Pache Cardinal
Pache Cardinal
Pache Cardinal
Pache Cardinal
Pache Cardinal
Pache Cardinal
Pache Cardinal

Peche Cardinal

MDCI Pe
Na stanie
1 115,00 zł
Brutto

Rozmiar
  • próbka 0,5 mL
  • woda perfumowana 75 mL (standardowy flakon)
  • woda perfumowana 100 mL (flakon pokryty złotem lub platyną)
  • woda perfumowana 75 mL (flakon z ręcznie rzeźbionym popiersiem)

Dostawa rozpoczyna się od

Do darmowej dostawy brakuje 280,00 zł, darmowa dostawa obowiązuje od 280,00 zł.
 

MDCI Peche Cardinal

Grzech Kardynała to upojna kompozycja, która łączy wspaniale zaprezentowany akord owocowy z kwiatami. Soczysta brzoskwinia rozpoczyna opowieść. Sekundę po niej pojawia się jeżyna. Obie bohaterki są cierpkie, słodko-kwaśne, musujące niczym prosecco. Uczciwie trzeba przyznać, że Peche Cardinal rozpoczyna się zjawiskowo i tak, jak żadne inne perfumy na świecie. Amandine Clerc Marie wyczarowała akord, który wprawia w zachwyt.

Później perfumy podążają w kierunku miękkich, kremowych kwiatów, które podkreśla drzewna, niesłodka woń kokosa. Akord owocowy przechyla się wówczas w stronę śliwki. Jej mariaż z dawaną i tonami drzewnymi sprawia, że Peche Cardinal nabiera bardziej winnego, może nawet likierowego wydźwięku. 

Fenomen Peche Cardinal polega na tym, że znane składniki interpretuje w nowatorski, szalenie przyjemny i wykwintny sposób. Nie ma perfum podobnych, a kompozycję możemy odbierać jako ponadczasowo rozkoszną.

Nuty głowy: jeżyna, kokos, brzoskwinia, dawana

Nuty serca: tuberoza, śliwka, lilia

Nuty bazy: cedr, piżmo, drewno sandałowe

Twórca: Amandine Clerc Marie

MDCI

Perfumy MDCI

Marka MDCI tworzy dla pasjonatów i kolekcjonerów ekskluzywne perfumy oraz szlachetne, niezwykle cenione flakony. Współpracuje z największymi perfumiarzami naszych czasów. Dla firmy kreuje Francis Kurdjian, Cecile Zarokian, Pierre Bourdon, Amandine Clerc Marie czy Nathalie Feisthauer. To również jedyna marka w historii świata, dla której zapach zgodziła się stworzyć Patricia de Nicolai. Twórczyni od 30 lat odmawia wszystkim innym firmom i tworzy jedynie perfumy dla swojego własnego domu.

Tutaj czar wykwintnych zapachów potęgowany jest przez ponadczasowe piękno butelek i korków.

Perfumy niszowe MDCI

Za nazwą MDCI („MDCI” oznacza Marchal Dessins et Créations Indépendantes”) kryje się miłość do sztuki, pasja do perfum i pewne szczególne wyobrażenie, że szlachetne zapachy powinny być bardziej sztuką niż przemysłem - źródłem przyjemności , dumy i piękna a nie po prostu towarem. To dlatego każdy flakon jest wykonywany w małym warsztacie, osobiście przez twórcę marki i jego małżonkę - to sprawia, że co roku produkcja ogranicza się do kilku tysięcy flakonów (i to biorąc pod uwagę wszystkie zapachy).

Każda butelka jest zatem w całości wytworem rzemieślniczej pracy, szczególnie w przypadku rzeźbionych popiersi używanych jako korki (w Impressium są dostępne na indywidualne zamówienie). Claude Marchal ponad 12 lat opracowywał projekt flakonów z czystego kryształu. Wykonywane w Limoges korki z biskwitowej porcelany to klasyczne popiersia kobiety lub mężczyzny, które symbolizują ponadczasowe piękno. Tak jak pierwsze flakony Lalique, rzeźby te są wykonywane metodą traconego wosku, znaną już w starożytności, ale współcześnie bardzo rzadko stosowaną. Gwarantuje ona niepowtarzalność każdej małej rzeźby.

Niezależny Dom MDCI wskrzesza zatem francuską tradycję sztuki perfumeryjnej. Tworzy rzadkie i oryginalne perfumy, prezentowane w butelkach o niepowtarzalnym i niezrównanym smaku estetycznym. Współpracuje z perfumiarzami wybranymi ze względu na ich talent i kreatywność.

Od 2003 roku, każdą premierę śledzą wymagający kolekcjonerzy i koneserzy; flakony MDCI znajdują się w wielu prywatnych kolekcjach i kilku muzeach. A same zapachy są rozpoznawalne ze względu na ich piękno, oryginalność i elegancję, i są obecnie noszone na całym świecie.

Powstanie MDCI było szalenie oryginalną wizją, jednocześnie klasyczną i innowacyjną. Cieszymy się, że marka przyznała Impressium wyłącznie prawo do reprezentowania jej na terytorium Polski.

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania