Ombre Sauvage

Herve Gambs Herve Gambs

Nowy produkt

Ombre Sauvage Rozszerz

Herve Gambs Ombre Sauvage

Ombre Sauvage to zapach, w którym za sprawą naturalnych ingrediencji drzewnych starano się wykreować wrażenie aromatu zwierzęcej skóry. Trudno jednak uznać, że to perfumy skórzane w klasycznym rozumieniu.

..

Więcej szczegółów

  • 100 mL

690,00 zł

brutto

Herve Gambs Ombre Sauvage

Ombre Sauvage znaczny "nieokiełznany cień".

To zapach, w którym za sprawą naturalnych ingrediencji drzewnych starano się wykreować wrażenie aromatu zwierzęcej skóry. Trudno jednak uznać, że to perfumy skórzane w klasycznym rozumieniu.

Są drzewne, ale bardzo przyjazne jednocześnie. Jest w nich pierwiastek zieleni, który początkowym fazom nadaje pewnego chłodu. Później kompozycja pokazuje cieplejsze oblicze. Drewno nabiera bardziej kremowego wydźwięku. Do tego wanilia i bób tonka w swoich naturalnych postaciach sprawiają, że baza żyje i idealnie wieńczy kompozycję. I to za ich sprawą Ombre Sauvage zyskują pewną frapującą słodycz, choć bardzo daleką od konwencji smakowitej.

Nuty: cedr, brzoza, bób tonka, wanilia, irys, wetiwer, czerwony pieprz

Brak przewoźników dla tego produktu.

Herve Gambs


Niszowe perfumy Herve Gambs


Herve Gambs to francuska marka, której początki sięgają 1989 roku. Przez wiele lat nie była jednak związana z perfumami, a z modą, architekturą i sztuką florystyczną. Chyba że za takie uznać artystyczne zapachy do wnętrz - pierwsza kolekcja tego typu miała bowiem premierą w Paryżu. Był wtedy rok 1992.


W 2015 roku debiutuje Parfums Couture Collection. To w jej skład wchodzą trzy kompozycje, które staną się wizytówką firmy na całym świecie: Rouge Cardinal, Coup de Grace i Coeur Couronne.


Z punktu widzenia czysto perfumeryjnego niezmiernie ważny jest fakt, że w większości perfum tej marki (i we wszystkich dostępnych w Impressium) dominują składniki naturalne o niesamowicie szlachetnym wydźwięku. Co więcej, Herve Gambs zdecydował o pewnym technicznym zabiegu, który sprawia, że jego perfumy są znacznie bardziej zbukietowane (harmonijne) niż inne. To za sprawą przedłużonego procesu odstawania kompozycji zapachowej. W tym czasie pojedyncze związki naturalnych olejków i absolutów reagują ze sobą, a kompozycja nabiera głębi.


Perfumy Herve Gambs zachwycą koneserów mocnych, zdecydowanych aromatów ukutych wokół nut drzewnych, subtelnie słodkich, przyprawowych. Mniej tu kwiatów, owoców czy cytrusów.