Zestawy 3 x 15 mL

Nicolai Parfumeur Createur Nicolai Parfumeur Createur

Nowy produkt

Zestaw 3 x 15 mL Rozszerz

Zestaw trzech flakonów podróżnych o pojemności 15 mL. Każdy z atomizerem.

W rozwijanej liście powyżej mogą Państwo wybrać jeden z czterech zestawów:

1) 3 x Patchouli Intense

2) 1 x Cap Neroli, 1 x Rose Pivoine, 1 x Fig Tea

3) 1 x New York Intense, 1 x Musc Intense, 1x Patchouli Intense

4) 1 x Incense Oud, 1 x Amber Oud, 1 x Rose Oud

Więcej szczegółów

298,00 zł

brutto

Kofrety perfum Nicolai 3 x 15 mL

kofret Nicolai 3 x 15ml

Zestaw trzech flakonów podróżnych o pojemności 15 mL. Każdy z atomizerem.

W rozwijanej liście powyżej mogą Państwo wybrać jeden z czterech zestawów:

1) 3 x Patchouli Intense

2) 1 x Cap Neroli, 1 x Rose Pivoine, 1 x Fig Tea

3) 1 x New York Intense, 1 x Patchouli Intense, 1 x Musc Intense

4) 1 x Incense Oud, 1 x Amber Oud, 1 x Rose Oud

Każdy z flakonów jest rozkręcalny i może być ponownie napełniony.

Brak przewoźników dla tego produktu.

Nicolai Parfumeur Createur


Nicolai Parfumeur Createur LogoPatricia de NicolaiNicolai to marka szczególna, jeśli weźmiemy pod uwagę jej historię i fakt, że założycielka - Patricia de Nicolai - należy do rodu najznamienitszych perfumiarzy wszech czasów - Guerlain. Co więcej, nie na samym drzewie genealogicznym kończą się te powiązania, bowiem autorka wychowywała się i kształciła pod bezpośrednim okiem samego Jean-Paula (twórcy m. in. Samsary), który przez długie lat był jej mentorem.


Perfumy niszowe Parfums de NicolaiDzisiaj w perfumach Nicolai czuć sznyt dawnych lat świetności marki, kiedy Guerlain był domem niezależnym, do produkcji używano wyselekcjonowanych składników, a nowe premiery lansowano raz na kilka lat. Trzeba jednak wyraźnie zaznaczyć, że kompozycje Parfums de Nicolai to wonie klasyczne i eleganckie, francuskie do szpiku kości. Nie znajdziemy tu zapachów opartych na syntetycznych nutach landrynkowych, jadalnych lub morskich.


Jeśli widzimy w piramidzie nut owoce, to tylko ekstrakty naturalne w towarzystwie absolutów i olejków kwiatowych, jeśli nuty drzewne to bez ton mdłej, plastikowej słodyczy, ale z cytrusami i przyprawami w zamian. Taki kierunek kreacji sprawia, że dzieła Nicolai docenią koneserzy piękna uznający perfumerię za dziedzinę sztuki.


Wszystkie te perfumy powstają w laboratorium pod Paryżem przy użyciu wyselekcjonowanych składników z całego świata. Doboru każdej substancji dokonuje osobiście Patricia de Nicolai. Często wiąże się to z podróżami do najodleglejszych miejsc świata, żeby odnaleźć ingrediencji idealnie pasujące do zamysłu. Dzięki tak wielkiej dbałości o szczegóły powstają jednak perfumy niezwykłe. Trudne, ale niezwykłe.


Z prawdziwą dumą ogłaszamy, że Impressium jest pierwszą i jedyną perfumerią w Polsce, która zyskała akredytację marki Nicolai Parfumeur Createur Paris. Od listopada 2016 roku kolekcja jest prezentowana w naszym salonie przy Piotrkowskiej 243 w Łodzi.